Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen teát ihatok nyugodtan...

Milyen teát ihatok nyugodtan a várandóság alatt?

Figyelt kérdés
A kávéról lemondtam, de a teát nagyon szeretem. Eddig is gyümölcsteákat ittam csak.
2008. márc. 31. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

napi egy kavet ihatsz nyugodtan en napi rendszeresseggel citromfu teat iszom ezt biztosan tudom hogy lehet.


30 hetes kismama

2008. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan ihatod a gyümölcsteát! Egyedül a zöld teáról hallottam, hogy nem nagyon tanácsos inni terhesség alatt.
2008. márc. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2008. márc. 31. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha szereted, kamillát biztos.

A gyümölcsteákból sokféle van, a hagyományos filtereseknek feketetea az alapja, és aromával van ízesítve, tehát ugyanúgy tartalmaz élénkítő anyagot(thein), mint a kávé(koffein)Ha a darabos gyümiteákat iszod, amiben rengeteg szárított gyümölcs van, az sokkal egészségesebb.

A citromfű, borsmenta, gyömbértea is nyugodt szívvel iható, ill.ajánlanám még a rooibos teát(DM).

2008. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ihatod, persze. Jól néznénk ki ha már semmit sem lehetne inni! Kólát nem lehet, mert egészségtelen, teát nem lehet mert sok benne a thein, a bubis ásványvíz tele van szénsavval, a gyümölcslevek tele vannak tartósítószerrel és savasak, a kávé tele van koffeinnel, a csapvizet se lehet, mert az meg nagyon klóros. Most őszintén, akkor mit igyunk?
2008. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ihatsz feketeteát is nyugodtan, csak ne legyen nagyon erős, vagy ha erősen szereted, akkor napi egy-kettő (én pl. utálom a kávét, de terhesen állandóan fáradt voltam, minden reggel egy marha erős tával kezdtem). Gyümölcstea nyugodtan maradhat, meg igazából bármelyik. Csak a gyógyteákkal vigyázz most, azok közül nem mindegyik tesz jót a babának.
2008. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!