Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovu tesztel estél teherbe?...

Ovu tesztel estél teherbe? Leírnád a tapasztalatokat? Kérdés bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az ovu napján vagy előtte voltatok együtt? Lányod vagy fiad lesz/lett?

Esetleg szabálytalan volt a ciklusod és az ovuval sikerült?


Második babát szeretnénk, és mivel már kisfiam van egy kislányt szeretnénk mellé. Azt olvastam 2-3 nappal ovu elött kell együtt lenni a lányhoz, valóban? Akinek szabálytalan a ciklusa ezt ugye nem tudja kivitelezni, de attól még lehet lány ha ovukor vagyunk együtt?


2012. jan. 5. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi elotte, utana, kozben is egyutt voltunk. Amugy is eleg aktivak vagyunk, majd minden nap szeretkezunk, akkor sem volt ez igy maskepp.

LH tesztet hasznaltam, a fo celja az volt, hogy tudjam, van-e egyaltalan peteeresem, vagy hiaba remenykedunk.

A teszt mutatta, hogy volt.

Fiam lett, masodik baba. Bennunket a neme nem erdekelt, hogy mi lesz, ezert nem is probalkoztunk ezzel a "peteeres elott lany fogan, kozben fiu" elmelettel.

A ciklusom nem volt kifejezetten szabalytalan, de szabalyos sem igazan, azt sem nagyon tudom megmondani, hogy milyen volt. Ez 5 honappal az elso babank szuletese utan tortent, csupan 2 mensim volt addig, a masodik utan hasznaltam ovutesztet es teherbe is estem. A ketto kozott ugy remlik, hogy kb 30-32 nap telt el, egyebkent normal esetben nekem szabalyos 28 napos szokott lenni.

Jah es a ciklusom 15. es 16. napjan lett pozitiv a teszt, 17. napon negativ, elvileg aznap volt peteeresem.

2012. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok a kivétel, mert a lányommal ovu napján, a fiammal meg előtte 3 nappal való együttlétből estem teherbe. Lányomnál 28 napos szabályos ciklusaim voltak, fiamnál 29-30. Ovutesztet használtam és hőmérőztem, ezért vagyok biztos. Szóval persze, lehet lány bármikor. :)
2012. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pcos miatt csináltam ovi tesztet. Csak kettőt végeztem el, egyik halvány, másik erős csíkos lett. Aznap még nem lehetett ovu, talán utána következő napon.

Kislányunk született.

2012. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi ovuteszttel "dolgoztunk".

Elsőre kislány lett, aznap voltunk együtt. Másodjára még nem tudjuk, de akkor is aznap és másnap.

2012. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szuper:) Köszönöm! Én is PCO miatt kezdtem el használni.


Várom a további hozzászólásokat!

2012. jan. 5. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!