Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki megálmodta gyermeke...

Van aki megálmodta gyermeke nemét? Tapasztalatokat szeretnék kérni, valakinek bejött?

Figyelt kérdés
Ma azt álmodtam, hogy lányom fog születni, az "uh-on láttam" a nunit:)
2011. dec. 20. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én aznap este álmodtam először és utoljára ezzel kapcsolatban, amikor először megmozdult. Álmomban áttam az uh-n a kukit, és mondta a doki, hogy ez nagyon úgy néz ki, mintha kuki lenne. Ehhez képest a 18. uh óta mondták, hogy kislány, és valóban kislány lett. Tehát nekem nem jött be.
2011. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is egyszer azt álmodtam, hogy fiam született, aztán kislány lett :)
2011. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kisfiut álmodtam és uh szerint is kisfiu 23-án leszek 40hetes.
2011. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első csemeténkkel ahogy terhes lettem,tudtam,hogy csak ksilányom lehet. Nem álmodtam meg, de éreztem,hogy lány. mindneki nevetett rajtam:):)


És lám, kinek lett igaz???? Persze hogy nekem, bár elég soká a 27. héten derült ki:):)

2011. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem álmodtam meg, hanem a 4D ultrahang előtti este zuhanyzás közben arra a következtetésre jutottam, hogy kisfiú lesz, és bejött. Most kislányt várok, de vele nem volt semmi hasonló megérzésem.
2011. dec. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem álmodtam meg konkrétan, de éreztem hogy fiunk lesz, onnantól kezdve hogy a teszt pozitív lett, pedig totál mindegy lett volna hogy mink születik.

Mindenki a környezetünkbe azt mondta, hogy kislány lesz, tutira kislány, csak a férjem és én voltunk abban biztosak, hogy kisfiú.

Nekem két barátnőm is álmodott a kislányomról, így váltig állították, hogy lány lesz.

Aztán eljött a 12. uh, ahol kisfiúnak látszott, bár mindenki mondta továbbra is, hogy nem biztos az még.

Aztán a 18. heti uh, illetve a kettő között a dokim is fiúnak tippelte, de sosem mondták tutira, mert mindig úgy feküdt, hogy nem volt tutira biztos.

Aztán amniocentézisre kellett mennem, és ott 99%-ra megállapították, hogy fiú. Azóta nem mondogatja nekünk senki, hogy lányunk lesz :)

2011. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én megálmodtam. Mindig férfi nőgyógyászok vizsgáltak, de álmomban egy szőke, hosszú hajú doktornő mondta meg az uh-on, hogy kislány. Pontosan így is történt a 18 hetes genetikain. Mikor bementem és megláttam a hosszú, szőke hajú doktornőt, rögtön gondoltam, hogy be fog jönni az álmom. Két hétre rá elmentünk 4D-re, és mit ad Isten, ott is egy hosszú szőke hajú nő vizsgált. Tutira mondta a kislányt.


26 hkm

2011. dec. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én megálmodtam h fiam lesz másodszorra is. még nem tudtuk, a megérzésem ismét fiu volt, s mikor álmodtam is vele mégjobban megerősödött ez az megérzés.:) álmomban korházban voltunk születés után, kisfiu volt,nagy hajjal,és még a pofijára is emlékeztem reggel(már nem).mondjuk nem ujszülött pofi volt, de lényeg a lényeg...s az uh is megerősitett pár hete h bizony öcsike érkezik majd:)
2011. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nemrég azt álmodtam, hogy UH-n mondták, hogy kislány. Vasárnap UH-n valóban azt mondta a doki, hogy ha most kéne tippelnie, akkor inkább kislány, persze nem vegyem biztosra, mert nem látszik egyértelműen... Szóval még nem élem bele magam. :)
2011. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!