Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 honapos kor után gyorsabban...

3 honapos kor után gyorsabban telik már az idő?

Figyelt kérdés
még 3 honapos sem vagyok. De már alig várom hogy betöltsem. De olyan lassan halad az idő.Alig akar eltelni egy hét.Na meg jo lenne ha már látszana rajtam mert olyan büszke vagyok rá! Nektek is lassan telt az első 3 honap?
2008. márc. 31. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!:-)Szinte minden kismama akit boldogság tölt el, hogy várandós az világgá kürtölné, hogy mindenki tudja, igen ÉN BABÁT VÁROK!!!!!Én is igy éreztem!Már 3 hónaposan olyan kismamaruhákat hordtam amiben azt hittem látszik már a pocakom és még nem, de igen az idő lassan halad, de hidd el minden hónapnak megvannak a saját kis csodái. Majd mikor érzed, hogy mozog, rugdos, mikor tényleg növekszik a pocid, mikor megállitanak az utcán, hogy kisfú vagy kislány lakó van odabennt...És hát a vége lesz igazán lassú. Én pont mára vagyok kiirva március 30-ra és még jól elvan az én babócám idebent, pedig már vagy 2 hete minden pillanatban csak azt várom mikor mehetünk a szülészetre!!! Gratulálok a babához!!!
2008. márc. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de jo neked!!!!!!!!! én is ezt a pillanatoto várom!És hogy tudsz a hasadtol aludni?
2008. márc. 31. 01:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Annyira nem jó, még mindig nincs meg a babó és kezd az én türelmem elfogyni:-)Még a szülés vár rám!!!!Régóta nehéz aludni a nagy hasam miatt, általában 3 párnával és két takaróval alszom!Egy párna a két lábam közt van és óránként kell pisilni is. :-)
2008. márc. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egész terhesség alatt ólomlábakon cammog az idő. Főleg a végén.

Aztán ha megvan a babó, eltöltesz már idekint is vele néhány hónapot és visszagondolva úgy érzed, hogy "milyen gyorsan eltelt!" Még nekem is úgy tűnik, hogy most tudtam meg, hogy terhes vagyok és már 18 hónapos a fiam. De a terhesség alatt én is úgy éreztem, hogy iszonyú lasan megy az idő.

Kitartást!

2008. márc. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

No akkor én vagyok az ellenpélda..mondjuk eléggé aktív életet élek baba mellett,és nincs mindig időm csak rá koncentrálni,így hihetetlen gyorsan telnek a hetek,és mindig csak azon drukkolok,hogy a 38.hét+ 1 napot várja meg és onnantól kezdve akkor jön,amikor neki jólesik.

Kösd le magad úgy jobb lesz.Nekem csak a 20. hét környékén kezdett el látszani,igaz sosem voltam egy botsáska alkat,de szét sem folytam...igazán nagyon látványos növekedésnek a 25-26. hét környékén indult el a pocakom,amikor hetente centiket nőtt...

2008. márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is azon kevesek közé tartozom, akik úgy érzik, repül az idő. Pedig nekem az első 3 hónap pocsék volt, mert végigrókáztam. Ennek ellenére amennyire csak lehetett, aktív maradtam, a 12. hét után pedig különösen. Úgy érzem, repül az idő. És élvezem a várandósság minden pillanatát, a pocakomban nöekvő kis élet mindden moccanását. De nem is mondtam le szinte semmiről, sportolok, élem az életem, járunk színházba, moziba. Imádom, amikor vásárolok valami új kis cuccot a picuromnak, imádtam, amikor festettük a gyerekszobát. Nem érzem, hogy cammogna az idő, sokkal inkább azt, hogy repül, már csak 3 hónap és karomban tarthatom a kislányomat.

Élvezd a terhességet, a legcsodásabb állapot! Örülj minden napnak, hiszen nem tudhatod, lesz-e és mikor lesz részed újra ilyen élményekben. Problémamentes, szép várandósságot és könnyű szülést kívánok neked!

2008. márc. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem attól is függ, hogy mennyire vagy aktív a terhesség alatt. Én is az előző két hozzászólóhoz hasonlóan aktívan élem meg a terhességemet, 7 hónapos vagyok, de még 3 hétig szeretnék dolgozni, csak utána leszek otthon, de persze akkor sincs nyugi, mert lesz az esküvőnk és akkorra tervezzük a nagy dolgok megvételét is. :) Nekem repül az idő..... :)
2008. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!