Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy a második babánál...

Igaz, hogy a második babánál gyorsabban nő a has?

Figyelt kérdés

Még nagyon az elején vagyok (5-6 hét), nem híztam a közelmúltban, de mégis a nadrág, amit nem hordtam, mert mindig lecsúszott, most feszül a hasamon. Combon nem.

Ha meg leülök, akkor nyomja a hasam...

Vagy csak a puffadás miatt?


2010. nov. 2. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem gyorsabban nő és 2 év lesz a 2 lurkó között.

már most akkora a hasam, mint mikor szülni mentem anno szerintem, és most vagyok 33 hetes

2010. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 6 hetes múltam 2. babával. 48 kg vagyok de fel vagyok puffadva mert a pocim előtte kisebb volt és én sem tudom majd a gatyáimat max ebbe a hónapban felvenni (de ugye ezek még a leánykori, első szülés előtti gatyáim uh amúgy sem lötyögtek:) )


Szerintem biztos valamennyivel nagyobb pocink lesz de kiváncsian várom én is a válaszokat:)


Boldog Babavárást!


J

2010. nov. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most vagyok 17. hétben, de már akkora a pocim, mint az első gyereknél kb. 22-24 hetesen, pedig kilóra könnyebb vagyok.
2010. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek lazák és gyengék a kötőszövetei,mint nekem is,azoknak minden terhességnél hamarabb,és jobban látszik a pocak. A harmadikat várom,11 hetesek vagyunk,és most akkora mint az elsővel 5 hónaposan! :)
2010. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kedves 11 hetes! Nem teszel fel képet?

Mivel én egyébként is pocakos vagyok, nekem alig látszott az elsőnél is kb a 20. héten, viszont a 37-re nagyon nagy lett.

2010. nov. 3. 18:36
 6/8 anonim ***** válasza:
ha megírod priviben hogy kell képet feltölteni,nagyon szivesen töltök fel neked.minden héten csinálok egyet. :)
2010. nov. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de ha a te címed elküldöd,akkor küldök át neked többet is,a másodikkal 37 hetesen is le vagyok fotózva...ha megnéznéd,megértenéd miről beszélek...mikor az írom nagy a hasam! :D
2010. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

priviben elküldtem az e-mail címem! :)

Jöhetnek a fotók :)

2010. nov. 4. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!