Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masodik gyermekemet varom,...

Masodik gyermekemet varom, igaz hogy a masodik szules az konnyebben es gyorsabban zajlik le? Az elso nagyon hoszu volt 18ora bizhatok benne hogy a masodik kevesebb lesz?

Figyelt kérdés

tudom ez egy olyan kerdes amire nem tudtok pontos valaszt irni de azoknak a valaszat varom inkabb akiknek az elso szulese nehez volt a masodik konnyebb

koszonom a valaszokat!


2009. jún. 15. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem az első szülésem 7óra volt,a második 3óra alatt meglett.Szóval ez nálam bejött.

Szorítok,hogy nálad is így legyen.

Hány hetes vagy?


Üdv:8hós baba anyukája

2009. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt:) 10 hetes vagyok
2009. jún. 15. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első 20 óra volt, a második 4 óra alatt meglett fájásgyengeséggel....
2009. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
wow az igen:)
2009. jún. 15. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első 4 óra alatt született,a 2.baba bő 2 óra alatt.
2009. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

akkor vegulis igaz azhogy a masodik hamarabb megvan!

mikor a lanyomat megszultem anyosom azt mondta az elso megcsinalta a masodiknak az utjat igy konnyebb lesz a masodik:)

2009. jún. 15. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igaza lehet anyósodnak. Nekem az első 6 óra alatt, a második 1,5 óra alatt megvolt. Az első gyenge szülés-gyanús fájástól számoltam az időt. Mindkét gyerek 4 kiló fölött volt.

Most a harmadik...hááát, remélem beérünk majd a kórházba. :)

A szülésznőm is azt mondta, hogy minden gyerek hamarabb megvan mint az előző, hacsak nincs bármilyen komplikáció.A fájdalomban nem könnyebb, csak időben rövidebb.

2009. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia! Én az elsőt szinte észre se vettem és meglett. Majdnem 4 kilóval. A második kilóval született és rettenetesen fájt. Én is úgy voltam vele, mint Te. Nekem is mindenki azt mondta, hogy a második sokkal könnyebb és fájdalommentesebb lesz. Talán ez volt a baj. Nem voltam felkészülve eléggé a lehetséges fájdalomra.

Kíváncsi leszek a harmadikra.

Üdv. 20 hetes km

2009. jún. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!