Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet barlangf...

Terhesség alatt lehet barlangfürdőbe menni?

Figyelt kérdés
Mert a párommal tervezzük,hogy valamikor lemegyünk Miskolctapolcára a barlang fűrdőbe.Remélem ez nem árt?
2008. márc. 31. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
én nem mennék semilyen fürdőbe babásan,mert elehet nagyon könnyen kapni valami nyavalyát. inkább most hagyd ki szerintem.
2008. márc. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
még akkor is ha csak 1-2hónapos lennék akkor?
2008. márc. 31. 00:15
 3/4 anonim ***** válasza:
az első 3 honap a legveszélyesebb. Ha mondjuk valaki megfázik 3 honapos kor alatt akkor nemlehet semmilyen antibiotikumot szednie,mert akkor kezdte kicsi életét és ez a legveszélyesebb. De nagyobb korban már lehet különböző gyogyszereket szedni. Én azt halottam hogy a tampon valamenyire megvéd,de én nem tenném be az bisztos. orvosnál voltál? igazolta a terhességed?Hány hetes vagy?
2008. márc. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten javasolta is a doki az úszást, mivel nagyon jót tesz az anyának is, a magzatnak is. Zárt méhszájon semmilyen fertőzés nem hatolhat át! Egyedül a forró fürdőket nem ajánlják, mert a forró víz alhasi vérbőséget, ezáltal vetélést okozhat.

Szerintem kérdezd meg a dokidat erről, ha az megnyugtat, de amúgy hallgass nyugodtan az ösztöneidre. Én még mindig szívesen járok fürdőbe, és eddig minden betegség elkerült. Még az influenzát se kaptam el, pedig az egész család átesett rajta. Valószínűleg a sok mozgásnak, a sok jó levegőnek és a vitaminoknak köszönhetem.

25 hetes kismama

2008. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!