Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jók ezek az UH...

Szerintetek jók ezek az UH értékek? Nektek mennyi volt hasonló korban?

Figyelt kérdés

34+6 napos vagyok.

BPD: 85, AC: 300, FL: 67 Becsült súly: 2328

A lepény II fokban érett. A doki azt mondta minden rendben, de nem kicsi a lánykánk? és a lepény nem túl érett ehhez a korhoz?


2012. jan. 5. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a doki azt mondta, minden rendben, akkor mire varsz, mit irjunk mi? Megiscsak egy doki kell velemenyt mondjon, es o megmondta.
2012. jan. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
leírtam mit várok, azt hogy másnak mekkora volt hasonló időben, és nem azt hogy tedd az agyad, a doki csak elszaladt annyit tudtam kérdezni minden rendben? és ő vissza futva, hogy igen.
2012. jan. 5. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:

34 hétre született a lányom 2350g-al. Mindenki csodálkozott hogy a korához képest milyen nagy, úgyhogy szerintem minden ok. Az uncsim 2700al szülte 40 hétre a fiát.Szóval minden ok ne aggódj.

Sajna én BPD-t és hasonlókat nem tudok írni neked mert már nekem ilyenkor megvolt a lányom. Vérzésből számolva 35 hetes és 1 napos volt a baba de a méretek alapján 1 héttel visszavettek de mikor megszületett mégis nagynak találták.Már 3 éves és soha semmi baja nem volt, ne aggódj teljesen jók a méretek szerintem:) Jó babavárást

2012. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiam 34+6 napos méretei a következők voltak:

BDP: 92, AC: 276, FL: 67, Becsült súly: 2078.

Uh no para. :)

Jah és 38+6-on 2900-ra becsülték a súlyát, 40. héten meg már 3800-ra. És 40+4-en született meg, tényleg 3800 grammal, holott előtte azon "aggódtam", hogy milyen pici fiú lesz, erre kaptam egy igazi kis vasgyúrót :)

JAh, meg volt, hogy 102-nek mérték a BPD, uh akkor meg azon aggódtam, h mekkora feje lesz és tuti császár lesz, aztán gátmetszés nélkül megszültem. Uh a méretek miatt ne aggódj, ezek tényleg csak hozzávetőlegesek.

Amikor a 102-es fej után egy héttel 96-ot mért a doki, megjegyeztem, h nicsak, megy össze a feje, ő meg hozzátette, h ha akarom tud most is akkorát mérni :)

2012. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elso vagyok: nem tettem az agyam, ugy erzem, normalis hangnemben irtam, nem ugy, mint te. Akkor kerdezd meg simna, h a ti babatok mekkora volt ebben a korban!!! De te megkerdezed, h ugye nem kicsi, es ugye a lepeny sem tul erett, holott a doki mondta, h minden oke. Na ezeket nem szoktam en erteni, konkretan: ha egy orvos azt mondja, h oke, akkor miert kell itt anyukaktol megkerdezni, h na de biztos oke????
2012. jan. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!