Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhes vagyok...

Veszélyeztetett terhes vagyok 11. hetes és 5 napos. Jövő héten kellene mennem az orvoshoz genetikai UH-ra. Mivel nem kelhetek fel, hogy lehet ezt megoldani, hogy eljárjak a rendszeres terhesgondozásra, ha tiltott a séta, a mozgás? Kati

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Annyi séta azért belefér. Kérj telefonon időpontot és vitesd el magad valakivel kocsival. Én is veszélyeztetett voltam, máshova nem is mentem, csak gondozásra. Ha annyira veszélyes lenne a helyzeted, akkor kórházban tartanának és ott helyben végeznék a vizsgálatokat.
2009. máj. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miert vagy az?En is az vagyok de nem ennyire szigoruan,volt 2 vetelesem es azert.

Szerintem hivd a dokidat fel,hogy mi a teendo!

Minden jot es jo egeszseget!!!!

2009. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már volt 3 vetélésem,most is két vérzésen vagyok túl, kórhárban is voltam, szigorú fekvésre ítéltek, Magne B6+ UTROGESTAN napi 3X2 abból is + Femibion vitamint szedek.

Jelenleg is pecsételgetek a napi 20 óra fekvés mellett, egyedül a fürdőszobahasználat ill. az étkezésekkor vagyok fenn.

2009. máj. 22. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenképpen hívd fel a dokid, és kerdezd meg, ilyen esetben mit tanácsol, hogyan juss el az UH-ra.

Csak úgy, magadtól ne indulj el, hátha többet árt, mint használ.


Minden jót!

2009. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!