Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudok tenni, hogy nehogy...

Mit tudok tenni, hogy nehogy a hányingerem lebuktasson a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Tegnap töltöttem a 6. hetet most nagyon hányingerem van egész délelőtt, folyamatosan öklendeznék. Munkahelyemen még nem tudnak semmit.
2009. máj. 22. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem hál'Istennek nem délelőtt volt hányingerem, hanem munkából hazajövet a buszon, illetve este otthon. Így sokáig titkolni tudtam.

Szedsz terhesvitamint? Nem tudom, befolyásolja-e, de én este vettem be, s soha nem volt reggeli rosszullétem (kiv. 4 napot, de akkor vírusos járványok voltak mindenüt, így nem tűnt fel, hogy táppénzen vagyok)

2009. máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, ilyenkor kexet kell enni, egy keveset, az lenyugtatja a gyomrodban a kedélyeket. Én is 6 hetes vagyok, nekem éjjel van ugyanez, próbálok aludni, de folyamatosan hányingerem van, így az elmúlt héten nagyon keveset aludtam. :(


Te is a 12. héten akarod megmondani bent? Mondjuk nekem a közvetlen irodatársaim már tudják, de a főnököm előtt én sem szeretnék lebukni.

2009. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azaz kekszet :D
2009. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is esténként szedem a vitamint és délután-este szoktam kicsit rosszul lenni. Lehet, hogy számít valamit. A közvetlen kollégáknak azért már én is elmondtam.
2009. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Gravidát szedek, ebéd után veszem be és akkor már nincs is bajom. Reggel sem vészes, inkább a délelőtti órákban szokott ilyen lenni.

A 12 hétig nem akarok szólni itt bent senkinek, mert volt már vetélésem és nem akarok semmit elkiabálni.

Így akkor kekszet kell beszereznem. :)

2009. máj. 22. 11:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az Elevitre pl. rá van írva, hogy esetleg alvászavart okoz, ezért akinél ez fellép, az reggel szedje. Nos, mivel nálam ez az alvászavar eleve adott, nem gondoltam egy pillanatig sem, hogy esti program legyen a szedéséből. :(
2009. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
:) Ajánlom a Győri édes jóreggelt Kakaós izű kekszet, az finom is, egészséges is. :)
2009. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
B6 vitamint nyugodtan szedhetsz plusszban. És keksz, mandula rágcsálása is jó. Azt is hallottam, hogy gyömbéres üdítők is jók. De megnéztem a Canada Dry-ban csak aroma van. Az úgy nem hiszem, hogy hatásos, esetleg a Kinley gyömbér. Ki kell próbálni.
2009. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Úgy látom, másnál is hasonló időben vannak a tünetek. Én is Gravidát szedtem+ 14. hétig még folsavat is mellé.

Szerintem próbáld ki, hogy este veszed be: logika szerint az élmelygés mindegyikünknél a gyógyszer szokásos bevétele előtt jelentkezett pár órával. Vagy rosszul számolok?

Szerintem, ha késő délután veszed be, épp kibírod a munkaidőt. De lehet, hogy mégsincs ehhez semmi köze...

2009. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja, s én csak egy kaját bírtam enni, ami csillapította a gyomromat: májas kenyeret vmi zöldséggel
2009. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!