Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azután szeretnék érdeklődni,...

Azután szeretnék érdeklődni, hogy volt-e valaki Tatabányán mostanában 16 hetes vérvételen?

Figyelt kérdés
Mikor kaptam a beutalót, azt mondták, hogy nem kell az eredménnyel visszamennem, hanem vigyem magammal a 18 hetes uh-ra(kedden megyek). Ma kaptam egy levelet, hogy az eredményem miatt menjek el a Központi Terhesgondozóba.Az eredményem:Terhes AFP 16.heti: 22,16 (28-57-ig jó), AFP átlag:39,50, MOM: 0,7. Most azért kell mennem, mert rossz az eredmény?Vagy mindenki kap ilyen levelet? Köszönöm a segítséget!
2009. máj. 22. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én most voltam 18.hetes uh de nekem 0,8 lett az Afp, és nem küldtek levelet, szerintem ne idegeskedj, nincs semmi probléma!! Nincs orvosod akihez jársz, és esetleg felhívhatnád?
2009. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!