Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Györi 4D-s ultrahangokról...

A Györi 4D-s ultrahangokról szeretnék érdeklödni, van valaki aki mostanában volt?

Figyelt kérdés
3 helyet találtam a neten ahol csinálják, örülnék ha valaki leírná hol milyen? A kórháznál esetleg volt valaki? Mert ott nem találtam árat...
2009. dec. 3. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, én ugyan hónapokkal ezelőtt voltam, de úgy tudom a helyzet most is ugyanaz. A kórházi állítólag a legjobb, azt hiszem árban nem nagy különbségek vannak, a Babits Mihály utcában voltam, ott van az a vörös nő, aki a kórházban is, megmondom őszintén, hogy nekem kicsit felületesnek tűnt az egész. A Bem tériről nem tudok nyilatkozni, de az is újabb mint a Babits utcai. Szóval ha kapsz időpontot, a kórházba menj.
2009. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az a vörös nő engem egyszer vizsgált a kórházban, huh, nem szivesen futnék vele újra össze:) borzasztó flegma, és már azon agyaltam, vajon miért nem mond semmit már vagy 10 perce, biztos valami nagyon durvát talált... Egyébként nem terhes voltam, de a frászt hozta rám. ja és nem talált semmit, ezért volt gyanakvó, mert ő nem látott eltérést..
2009. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vörös nő valóban no comment. Én találkoztam vele a Babits utcában, meg a kórházban is. Legalább úgy viselkedik, mintha ő lenne a főigazgató. De szakmailag biztos, hogy amennyire kell, megbízható. Mondjuk nem mindegy a körülmény.
2009. dec. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szeptemberben voltunk a kórházban. Nem emlékszem a hölgy hajszínére de Stefanits Gyöngyinek hívják és nagyon aranyos volt. 10500 Ft volt dvd-vel és egy képpel. Mindent jól megmutatott, elmagyarázott, nyomtatott a vizsgálatról egy összegzést. Sőt nekünk több magzatvizet látott, úgyhogy visszahivott két nappal későbbre. Másnap mobilon hivott, hogy időpontot adjon. Szóval abszolút pozitív élmény volt.

26 hetesen voltunk.

2009. dec. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kórházi 4d-ről nekünk is csak jó tapasztalatunk van. Nagyon rendesek és alaposak. A többi 4d-s uh tudtommal csak babamozi Győrben, tehát csak nézhetitek a babát, de orvosi véleményt nem kaphattok róla. A kórházban nekünk is 10500.-Ft volt 1 dvd + 1 kép volt az árban.
2009. dec. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!