Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babás vagyok? Ha nem akkor...

Babás vagyok? Ha nem akkor mik lehetnek ezek a tünetek? És kb. hány hetes lehetek, ha ilyen tüneteim vannak?

Figyelt kérdés
2 hete késik a mensim,állandóan éhes vagyok,folyton ennem kell,feszül és megnőtt a mellem,folyton aludnék,a kedvem változó,feszül a hasam!Nem merek tesztelni,mert eddig még mindig csalódtam!Ma megcsinálom,de nagyon félek,mert már annyira szeretnénk babát!Nőgyógyászhoz a teszt után megyek,de olvastam,hogy csak 6-8 hetesen vannak ilyen tünetek!
2009. máj. 22. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz babás. A tünetek szerintem egyén függőek. Bátorság! :) Sok Szerencsét! :)
2009. máj. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a nem várt előtt voltak ilyen tüneteim, és teszteltem is, és + lett egyből.

Ha 2 hete késik, és babás vagy, kb 1mp alatt 2 csíkos lesz a teszted!

Ha viszont nem vagy babás, érdemes lenne orvoshoz menni, pláne ha nem rendszertelen a mensid.

Drukk :)

És írj majd!

2009. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem miharabb csináld meg a tesztet! A tünetek alapján simán lehetsz terhes, de az is előfordul, hogy pszichés alapon vannak csak ezek a tünetek, mert annyira szeretnéd a babát. Előfordul az ilyesmi, az emebri test pedig fura dolgokra képes, tud fals tüneteket produkálni. Az pedig, hogy csak 6-8 hetesen vannak ilyen tünetek, nem igaz, illetve emberenként teljesen más és más. Van akinek egyáltalán nincsenek ilyen tünetei, vagy csak sokkal később, vagy sima mensikor is jelentkezhetnek.

Egyébként pedig ha tényleg terhes vagy (és reméljük, hogy ez a szerencsés eset áll fenn!!!!!), akkor ha 2 hete késik, Te is már 6 hetes terhes vagy, mivel az utolsó mensi 1. napjától számítják a terhességi időt.

2009. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!