Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hányszor vesznek...

Most akkor hányszor vesznek vért összesen?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok nagyon félek a vérvételtől, rettegek és holnap lesz az első. 16. héten van az AFP de nekem akkora írta a diabetológia a cukorterhelést is plussz még a 12. héten is kell menni? Vagy akkor most hogy van?
2012. jan. 1. 12:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tényleg meg lehet szokni annyi csak,hogy nem nézel oda és kész! Annyira meg nem is fáj...! :)))

Tőlem már annyiszor vettek,hogy fel sem veszem.

Gratulálok a babához! :)

2012. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A cukorterhelést nem biztos, hogy 24. héten végzik először!!!


Ha indokolt, pl obes (túlsúlyos) a kismama, vagy vannak rá utaló jelek, tünetek, akkor hamarabb is kiírják!

Nekem 12. héten csinálták először, aztán 4 hetente!


[link]


Ne féljél a vérvételtől!

Én sem bírom még a tű látványát se.

Amikor leültetnek a székbe , én akkor már eltakarom a szabad kezemmel a szememet, és így nem látok semmit!

Mindig mondom, hogy rosszullétes vagyok, és rendesek nagyon, nem kezelnek idegbajosként, de csak mert kismama... :D:D

Lényeg még nem dobtam el magam, és csak a szúrás kellemetlen.

De a véremet sem nézem meg!!! Attól is ájulnék :D:D


Minden jót, BUÉK

Linkeltem egy jó kis oldalt neked!

2012. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat és boldog babavárást kívánok!
2012. jan. 1. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!