Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy a duphaston...

Igaz az, hogy a duphaston akkor is bennt tartja a babát, ha a két sejt nem volt egészséges?

Figyelt kérdés
2008. márc. 30. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Deíaz mért jó ,ha nem volt egészséges és te mégis megtartod.És ha beteg lesz mikor megszületik.Szerintem a természet döntse el valaki -valami elég életerős e az életben maradáshoz.Én tuti azt mondom,inkább előbb menjen el,minthogy beteg gyerekkel kínlódjak és az ő életét is megkeserítsem ezzel.de te tudod.
2008. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félre értetted a kérdésem, vagy lehet hogy én raktam fel rosszul!Azt mondta az én állítólagos barátnőm, hogy mi van ha nem egészséges a kisbabám,( a duphastont kell szednem mert volt egy vetélésem), a duphaston arra jó, hogy bennttartsa a babát!Szerintem ez hülyeség, mert ha nem lenne egészséges, a természet úgyis elvenné, duphastonnal vagy anélkül.Erre voltam kíváncsi, hogy ez a véleményetek-e nektek is?
2008. márc. 31. 06:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is szedem a duphastont, és ezért utánaolvastam az interneten is (pont ezek a kérdések foglalkoztattak). Szóval ez tkp progeszteron, ami segít a beágyazódásban, bennmaradásban a babának. De volt már olyan is, hogy vkinek volt elég prog. a szervezetében, mágis elment a babája. Ez nem egy csodabogyó. Ha a baba genetikai, vagy egyéb ok miatt el akar menni, vagy nem tud megmaradni, akkor ez sem fogja megakadályozni.

De Írd be Te is a keresőbe a gyógyszer nevét, és egy csomó ilyen kérdést-választ fogsz találni, olyat is, amikre nőgyógyászok válaszolnak. De a kétségeidet beszéld meg az orvosoddal is!

Jó babavárást!

2008. márc. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

IGAZ!



A 9. héten kellett szednem, maradjon a baba.

Maradt is, de beteg lett, nem engedte a gyógyszer, hogy természetes úton menjen el.

2009. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!