Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyi duphastont szedett...

Ki mennyi duphastont szedett 1 nap es mennyi ideig, hany mg-at?

Figyelt kérdés

A dokim kiirta nekem napi 3*2 most beszeltem egy masik orvossal es azt mondta az sok!

Volt 2 missed ab. ezert irtak ki,most 8 hetes vagyok es nem tudom mi tevo legyek?

2 napja faj a hasam de nincs verzes,nem mensi szeruen faj,remelem nincs baj?

A duphastontol ha sokat szed az ember lehet baj?


2009. máj. 21. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet bajod ennyitől... Orvos, aki nem látott, nem vizsgált, reméljük nem veszi a bátorságot, hogy eldöntse, sok-e vagy kevés a progeszteronpótlás. Enélkül lehet, nem maradna meg a baba, szedd!!

Egyébként van még az Utrogestan hüvelykúp, ő erős és helyben fejti ki csak a hatását, kérdezd meg az orvosodat róla, ha kételyeid vannak:)

2009. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudom, nem ez volt a kérdés, de az Utrogestan-nál ez a maximum mennyiség a 3x2 rendkívüli esetekre. A Duphaston is ugyanaz a progeszteron, de az Utrogestan közelebb áll a természeteshez.

Lehet, hogy a Duphastonnál is ez a max., viszont vigyázni kell, s ha el lehet hagyni, akkor szigorúan lépcsőzetesen csökkentve!

2009. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

én is ennyit szedtem, 3*2-t naponta a 12. hétig.

Nekem is soknak tűnt, de a terhességem csodásan megmaradt:) Úgyhogy ne aggódj! Szedd rendesen a gyógyszert, pihenj sokat és nem lesz baj!

2009. máj. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak egy kis kiegészítés:

Én 3X3 utro-t tolok és nem vagyok ezzel egyedül... Pedig nem lombik, sőt még azt sem tudjuk, van-e baba.

Előző hónapban Duphastont szedtem 3X2 és emellett is megjött a nemvárt, ezek után nem fokozatosan hagytam abba. Tehát a fokozatosság a babás progipótlást szedőkre vonatkozik. (Nehogy vki félre értse) :)

2009. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!