Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphastont kell szednem, mert...

Duphastont kell szednem, mert tavaly volt két vetélésem, még csak 5 hetes és pár napos terhes vagyok. Aki szedett vagy szed ilyen gyógyszert annak voltak ill. vannak mellékhatásai? Picit félek, mert az van beleírva, hogy lehet áttöréses vérzés.

Figyelt kérdés
Picit félek, mert az van beleírva, hogy lehet áttöréses vérzés. A dokim azt mondta, hogy nála még senkinél nem volt ilyen.
2009. szept. 17. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kellett szednem a terhességem 12.hetéig mert a 8. héten véreztem.Nem jött ki semmilyen mellékhatása.

2009. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, és bocsi hogy kétszer írtam le. Ha valaki még szedett ilyen gyógyszert annak is várom a válaszát.
2009. szept. 17. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én is szedtem duphastont is és utrogestan hüvelykapszulát is kellet használnom,de semilyen mellékhatása nem volt.Vérzés sem volt,pedig én is tartottam tőle,minden pisilésnél néztem a wc papirt hogy nem e,de hála istennek nem volt semmi baj.Mostmár 34 hetesek vagyunk.Boldog babavárást kívánok.És ne aggódj ez a gyógyszer segit!!!Nem lesz semmi baj!!
2009. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.Én is szedtem a 12.hétig(szintén vetélés miatt),és még a terhesség alatt is vérezgettem a 6.héten,ekkor kaptam Duphastont és segített,nem volt semmi mellékhatása,és már 1éves a kisfiunk:D

Üdv

2009. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat.
2009. szept. 18. 08:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi mellékhatása sem volt,nekem a 22.hétig kellett szednem.Nyugi,ettől semmi baj nem lesz.
2009. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma kaptam és 3x1-et kell szednem. Eddig barnázásom volt, de az előbb e WC-papiron már élénk vért láttam. Nagyon be vagyok szarva. Holnap megyek egy másik orvoshoz.Persze lehet, hogy ez csak az az úgynevezett áttöréses vérzés

2009. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!