Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt amit kívánta...

A terhesség alatt amit kívántatok, napi szinten mennyit fogyasztottatok belőle?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is utáltam a téliszalámit, és terhesen muszáj voltam minden nap enni szalámis zsömlét :)

Megszültem és elmúlt ez az inger :)

Ezen kívül nagyon sok gyümölcsöt ettem, de sajnos ez az inger is elmúlt a szüléssel, mióta szoptatok, semmi gyümit nem kívánok :(

2009. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én azokat sem nagyon tudtam megenni, amiket kívántam, nem hogy a többi dolgot... Az utolsó előtti napig úgy égett a gyomrom folyamatosan, mint a pokol tüze. Alig bírtam enni, mégis jó sokat híztam :S
2009. máj. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a baj hogy én a grépfrútot kívánom de veszett mód...és közben meg állitólag az ösztrogén hormont nem engedi lebomlani a szervezetben és mellrákot okoz.

Közben meg imádom, de mindig csak terhesen ez a második terhességem...

Igy leszoritottam heti 2 db-ra de szörnyen szenvedek emiatt...

Mondjuk nagyobb bajom ne legyen sose

2009. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mogyoróscsokit minden mennyiségben meg paradicsomot és paradicsomoshalat!

Jóétvágyat neked is!El ne rontsd a hasad!

2009. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ninc saját babám még,de azért innen onnan hallok ezt azt:D


Anyum minden reggel megevett egy szál házi kolbász:D

Barátnőm a tejfölös-kapros pácolt heringért volt oda XD

Kerianyum annyi gyümit evett,hogy ,hát sokat :D

2009. máj. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tudnátok írni konkrét mennyiségeket is, hogy MENNYIT esztek-isztok az adott kedvencből?


Én érdekes módon a puffasztott búzaszeletért vagyok oda. Azelőtt ki nem állhattam. És időnként már úgy kell parancsolni magamnak, hogy ne egyek belőle olyan sokat. A kenyeret, pékárukat például egyáltalán nem is kívánom!

Napi 3-4 csomag simán elfogy, de ennek akár a dupláját is meg tudnám enni. Nem tudom, hogy ez nálam már torkosságba ment át vagy más is érez leküzdhetetlen vágyat az adott étellel-itallal szemben.

2009. máj. 21. 16:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdés lényegét! Ez nagyban függ attól, hogy mit kivánsz! Nyilván ha az almát kívánod, abból megehetsz napi 4 db-ot, de napi 4 szál kolbászt ne egyél meg, mert az nem biztos, hogy annyira szerencsés... Ès talán napi 4 tábla csokoládét sem, mert attól is kissé túl gyors súlygyarapodás várható... Meg egyébként sem egészséges...
2009. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
citromos vizet, ahányszor szomjas voltam
2009. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha valamit megkivántaml annyit ettem amennyi belém fért.A meggybeföttel voltam igy.Roskadásig volt vele a polc.Reggel,délben,este,és mindig mikor kellett.Egyed ami megkivánsz.
2009. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én epret eszem minden nap.Az, hogy mennyit, az attól függ mennyi van itthon. Általában két naponta veszek egy olyan kilónyit, de az elmegy egy szemig. Valamelyik nap szilvalekvárt kívántam, megettem egy kis üveggel! :S

Valamint, amit napi szinten eszem még az a paradicsom teavajas kenyérrel. Abból egy szeletet szoktam és 2 paradicsomot.

De figyi! Ha kívánod és jól esik, akkor annyit egyél, amennyit igényelsz. Mondják, hogy mértékkel, de Te sem viszel be túl sok kalóriát a nasiddal.Ha péksütit ennél egész nap csokival lehet ártanál, de ezzel tuti nem!

A szervezeted tudja mire van szükségetek, úgyhogy jó étvágyat!

2009. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!