Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok. Baj, ha még...

17 hetes vagyok. Baj, ha még mindíg nem érzem a babát?

Figyelt kérdés
2009. máj. 21. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem baj, nekem 18 héten mozdult meg először, első baba, és úgy tudom ez alkattól is függ én vékony testalkatú vagyok, de sok kismamának csak a 20hét körül mozdul eg először, nyugi nincs semmi gond,

Boldog babavárást,

28 hetes kismama:)

2009. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem baj!a régi öregek szerint félidőben tehát 4 és fél hónaposan mozdul meg a baba.de ha csak a 20. hét körül mozdul meg az se baj kinek hogy számolják a terhességi heteket,mert van olyan hogy el van számolva.én 18 hetes voltam mikor megmozdult az azóta 4 hós pici lányom
2009. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nincs baj!! Az első babámat már 16 hetesen éreztem. Most a másodikat csak a 20. héttől érzem igazán. Pedig azt mondják, hogy az elsőt később szokták megérezni. Nálam sem volt semmi baj. Gondolhatod, hogy aggódtam miatta!!!

Nyugi, és türelem!! Fog még annyira rugdalózni, hogy azon rimánkodsz, hogy egy picit hagyja abba!!!:))

22+4hetes kismama

2009. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a 19. hét végén éreztem meg először. Első baba. Ráadásul vékony vagyok, s mégsem érezetm hamarabb. Nyugi!

Az biztos, hogy az első rúgás nagy élmény lesz:-)

2009. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok.
2009. máj. 22. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!