Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már 21+4 napos vagyok és még...

Már 21+4 napos vagyok és még mindig nem érzem a babát! Menjek el orvoshoz? Kezdek aggódni!

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj, nem mindenki ugyanakkor érzi meg. Ha nagyon aggódsz, nézesd meg, csak hogy megnyugodj! Én a helyedben a védőnőhöz mennék, neki van magzati szívhangfigyelője, hallgatózzatok be hozzá.
2011. jún. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok megint.

Az első babámnál én is későn, 22. hét körül érzetem, és még akkor is csak bizonytalanul. Egész végéig nem voltak túl erőteljesek a mozgások, valószínű azért, mert mellső fali lepény volt. A gyermek már 3 éves és fél percet nem ül le, szóval nem ő a lusta...

2011. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Próbáld meg. hogy lefekszel, a pocidra meg ráteszed a tv irányítót. Ahogy a baba mocorog, az irányító is úgy billeg.
2011. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőt 20 hetesen. Másodikat 21 hetesen. Most 15. héten vagyok, de még semmi, pedig nekem azt mondják a harmadikat hamarabb érzi meg az ember. Na aggódj.
2011. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elsőt 17 hetesen éreztem, másodikat 20 hét után valamikor. Aggódtam is, de kiderült, hogy marhaság, hogy a másodikat korábban érzed csak mert már tudod mit kell érezni.

Szóval szerintem se aggódj, biztos rövidesen érezni fogod (és tök jó lesz) és ne hallgass olyanokra akik azt mondják, hogy mostanra már javában érezned kéne, mert nem igaz.


De a védőnődhöz bemennél, lehet, hogy tényleg megnyugtatna. Engem a 20 hetes uh nyugtatott meg, mert ott megmondták, hogy minden tökéletes, alig bírja követni, úgy mozog. Hiába nem éreztem semmit.

2011. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem most a 22. héten kezdett annyira aktív lenni, nem bír leállni egyszerűen annyit rúg! :) Előtte nem sok mindent éreztem, ez pedig hirtelen jött! Ne aggódj a dokim is azt mondta, hogy a 24. héttől várható el a magzattól, hogy az anya is megérezze. Persze függ a súlyodtól a hasfalad vastagságától is, hogy mikor fogod érezni.
2011. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

21+2 hetesen éreztem először, első baba ne aggódj. Egyél egy kis édességet és feküdj le... egy próbát megér.( nekem erre mindig szokott reagálni)


31+3 hkm

2011. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!