Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi 1800 kalória mellett...

Napi 1800 kalória mellett tényleg nem fogok hízni?

Figyelt kérdés
A doki ajánlotta, mivel a 21. héten 6 kg-ot híztam, hogyha 1800cal-nál nem eszek többet akkor nem jön fel több. Ez így van? Nem sok az 1800?Jövő héttől megyek kismama tornára is,de az csak heti 1*2 óra.Itthon hiába akrok, tudom, hogy nem fogok kitartóan pluszba rátornázni...
2008. márc. 29. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A diétázók esznek tudtommal napi 1500 cal körül. A terhesség alatt napi 300 cal-val kell csak többet ennünk, gondolom így jött ki a dokinak is az 1800. De ezt nem olyan könnyű tartani, főleg az elején... Jobban jársz, ha otthon is tornázgatsz kicsit, akkor picit többet ehetsz.

Sok sikert és egészséget kívánok. 17 hetes kismama

2008. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A diétázók maximum 1500 kcalt esznek. Annál csak kevesebbet. De attól is függ, hogy milyen életmódot,folytat az illető, mert, aki mozgásszegény életet él, annak mindig kevesebbet kell bevinni, mint aki sokat mozog. a doki úgy értette, hogy maximum annyit egyél, tehát, ha nem akarsz, vagy nem vagy éhes, nem kell, de szerintem kevesebbet sem kell enni 1500-nál. Sétálj sokat a friss levegőn. Használd ki a megérkezett tavaszt, és még a napocska is jót tesz! Otthon én sem tudok tornázni, de sétálni nagyon szeretk...
2008. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!