Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem feszül a mellem, elment a...

Nem feszül a mellem, elment a baba?

Figyelt kérdés
Elvileg ill. 3 teszt szerint 5 hetesnek kéne lennem,de ma reggel úgy ébredtem h 1átalán nem fáj a mellem úgy mint elötte,és sárgás folyásom lett,mintha megjött volna annyi.El fogok vetélni?Hétfőn kéne dokihoz mennem.
2008. márc. 29. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. A mellem az nekem se feszült folyamatosan, volt olyan nap, hogy nem éreztem. A vetélést pedig nem sárga folyás jelzi, hanem vérzés, vagy legalábbis barnás folyás. A terhesség alatt a hüvelyváladékozás gyakoribb és nagyobb mennyiségben fordul elő. Ha nem görcsölsz, akkor nem gondolnám, hogy elvetéltél. De esetleg hívd fel az ügyelete, hogy megnyugodj.
2008. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hétfőn okosabb leszel, bár ha 5 hetes vagy, akkor a doki nem fog babát látni még, mert a terhességed ennél fiatalabb. Azt, hogy elvetélsz-e, nem tudjuk. De ezek alapján nem valószínű. Egyébként a mellfeszülés mindennap más, folyásod meg a hormonok játéka miatt is lehet. A dokinak jelezd. Mellesleg mi az a 3 teszt, ami megmondja, hogy 5 hetes terhes vagy?
2008. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan vetélés is, aminek semmilyen előjele nincs, missed AB-nak hívják és nem jár vérzéssel egyáltalán.
2008. márc. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mellfeszülésre nem lehet adni,hol van,hol nincs,ez nem jelent semmit.A folyásod aéapján sem lehet megmondani mi lesz,sztem lehet egyszerűen korai az időpont.Hétfőn tényleg többet tudsz, de ha görcsölsz vagy vérezni kezdesz,menj be ügyeletre, de sztem nem lesz baj,minden jót !
2008. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!