Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsi vagy környéki kismamik...

Pécsi vagy környéki kismamik vannak rajtam kivül itt?

Figyelt kérdés
hány hetesek vagytok? hányadik baba? van fogadott orvosotok? meséljetek kicsit hogy élitek meg a terhességet, vagy amiről szeretnétek:) ki tudja...lehet hogy valakivel még találkozunk a kórházban:)
2011. dec. 29. 18:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
És összepakoltál már?Mikor készíted el a gyerekszobát?
2011. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

nálunk most különösebben nagy készülődés nem kell h legyen, mert minden megvan ugye még a nagytól:) egy uj kiságyat vezsünk a jövő7en a picinek, és ennyi.

a nagy(obb) dolgok mind megvannak(babakocsi,butor,kiskád,légzésfigyelő mérleg stbstb)kisruhák is vannak bőven,s mivel az első pár méretet tényleg csak 1-1hónapig hordják kb, majdnem minden hibátlan állapotban megmaradt. persze azért kap ujakat is mellé:)

a héten megvettem a plázában az apróságokat amik kellettek(2csomag textilpelus, kifogó /ezekből ujat akartam mindenképp/,vizhőmérő mert az bekrepált,cumik ilyesmik:))a szobákban minimális átalakitás kell majd a finishben mire jön a teso. már nagyon várjuk:)

2011. dec. 30. 21:21
 13/16 A kérdező kommentje:
ja a kórházi motyót még nem raktam össze, az még ráér még 3-4hét mulva:)
2011. dec. 30. 21:22
 14/16 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem 3 gyermekem van, a legkisebb 4 hós. Orvosira járok, úgyhogy kérdezzetek csak bátran, hátha tudok segíteni.
2011. dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, köszi a felajánlást, de nem nagyon értem h jön ide a kommented, miben kéne segitséget kérni:)

BUÉK mindenkinek

2011. dec. 31. 19:27
 16/16 anonim ***** válasza:
Buék mindenkinek!Én annyit kérdeznék, hogy ha már ki vagyok nyílva a házasélet nem ajánlott, vagy nem befolyásol semmit?C1
2011. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!