Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsi vagy környéki kismamik...

Pécsi vagy környéki kismamik vannak rajtam kivül itt?

Figyelt kérdés
hány hetesek vagytok? hányadik baba? van fogadott orvosotok? meséljetek kicsit hogy élitek meg a terhességet, vagy amiről szeretnétek:) ki tudja...lehet hogy valakivel még találkozunk a kórházban:)
2011. dec. 29. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pécsi vagyok. 39 hetes terhes, van már egy fiam ő 3 éves lesz most kislány lesz.Van fogadott orvosom és remélem minden olyan simán fog menni,mint az előzőnél.Te hány hetes terhes vagy?
2011. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én kozármislenyi vagyok, de már szültem aug.-01én:)

De azt elmesélhetem, hogy kiírt napon szültem. Magzatvíz elfolyással kezdődött. Első baba kisfiú 3000g és 51cm. Olyan 8hónapomtól támadt rám a fészek rakó ösztön (kifestettem a házat, és a párom segítségével átrendeztem). Terhességem alatt változó volt a közérzetem, olyanokat ettem amiket előtte és most utána sem. Volt és van sok csíkom a terhességi kezd eltűnni. Sokat szerettem sétálni, büszke voltam a pocakra:). Most lesz 5hónapos a fiunk:)

2011. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

hello csajok:)


én is második babám várom. van egy 19hónapos fiacskám, s most is fiút várunk. február 24re vagyok kiirva, szombaton töltöm a 32hetet. nehezebben viselem ezt a terhességet mint az elsőt, fáradékonyabb vagyok, már most akkora a hasam mint mikor először szülni mentem. :))) persze időm nincs nagyon elhagyni magam meg nyüglődni a "nagy" mellett.:) de szerencsére a párom sokat segit.

nekem is van fogadott dokim, aki először(dr.Hánzli)

sajnos császárral szültem először, de nagyon remélem h talán sikerül most természetes uton.az az érzésem, hogy akiirtánál kicsit elöbb meglesz a pici, hát majd kiderül.:)

mindenkinek boldog babavárást, ill sok örömöt a más meszületett manócskákhoz:)

2011. dec. 29. 20:18
 4/16 anonim ***** válasza:
Én Bicsérdi vagyok, van már egy 3és fél éves lányom és most fiút várunk.Én is nehezebben viselem és már nyitva vagyok.A lányomnál nem volt semmi gondom 40hétre szültem.Most febr 22-re vagyok kiírva, nekem kedd a forduló napom!Van fogadott dokim nekem is.
2011. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

szia, akkor mi lehet h találkozunk tényleg, ha te is az édesanyák utján szülsz Pécsett:)

sajnos nekem magas vérnyomás miatt inditották a szülésem 40+2 hetesen. totál zárt voltam, nem tágultam semmit, és a kicsi szivhangja is leesett ezért hamar vittek a műtőbe. rákérdeztem, kizárva nincs h most összejöjjön a dolog, de azért esélyes egy ujabb császár...:S szóval én örülnék ha a doki a következő vizsgálatnál azt mondaná h elindult vmi és tágulok.

2hónapunk van...még tán annyi sem...kitartás!!!:)

2011. dec. 29. 22:54
 6/16 anonim ***** válasza:

én most vagyok 29 hetes, március 13-ra vagyok kiírva, ő lesz a második lányunk :-) ez a terhesség kicsit fárasztóbb, mint az első, mert folyton a "nagy" után rohangászok, ő 19 hónapos lesz, amikor a pici érkezik, és kicsit izgulok, hogy hogyan bírok majd kettővel, mert az első nagyon eleven csajszi ;-)

van fogadott dokim, az akivel az első babó is született

2011. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 agleh ***** válasza:

Sziasztok!

Ki a fogadott dokitok? Nekem első baba, 21 hetes vagyok és még nem tudjuk a nemét.

2011. dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt fogadott doki, azt mondta a védőnő, hogy felesleges,mert úgyis annál fogok szülni aki bent lesz... Nem azért írom, hogy ne fogadjatok, ne értsetek félre! Inkább fogadtam volna én is hátha nála szülök. Hartmann-nál szültem volna, mikor a kórházba mentünk ő akkor még bent volt, kint ült. Végül a Szőgyi-nél szültem valami idősebb orvos segített neki. Meséljem el a tapasztalatom? Azt hittem jobb lesz, jobbra számítottam orvostól függetlenül.
2011. dec. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismét a Bicsérdi vagyok, nekem is magas a vérnyomásom ill dopegyttel már nem, szedem az elejétől mert előtte is szedtem rá gyógyszert, viszont nagyon sokat keményedek és feszül a hasam 4x2 mg szedek a 500citricitesből!Ti vagy te miből mennyit szedsz?Ilyen problémáitok nincsenek?Én egy kicsit azért izgulok egyrészt hogy nem nyiltam e tovább másrészt, hogy nagyon időnap előtt se jöjjön!Ti hogy álltok a pakolással és a kisbaba ruháival, cuccaival, szobájával?

2011. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nekem a nagyfiamnál csak az utolsó hónapban szaladt el a vérnyomás, én is szedtem dopegytet rá,de a legvégén még bogyó mellett is magas volt, ezért kellett befeküdnöm s inditani. a szülés után helyreállt a, nem szedtem semmit rá. eddig most is normális volt, de sajnos 3napja már megint 140/90körüli értékeket mérek...:S orvosohoz majd csak 2 hét mulva kell mennem.persze ha még napokban is magas lesz akkor a jövő7en elmegyek már, s szerintem ujra szednem kell:S csak ne akarjon befektetni megint, mert nagyon nem szeretném itthon hagyni a fiam, épp elég lesz az a 4nap amig szülés után bent leszünk nélküle...
2011. dec. 30. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!