Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri vagy Győr környéki...

Győri vagy Győr környéki kismamik, vagytok?

Figyelt kérdés
és hogy vagytok? hány hetesek ? mikorra vagytok kiírva? tudjátok már kisfiú vagy kislány van a pociban ?
2010. márc. 29. 07:13
 1/10 anonim ***** válasza:
szia én győri vagyok 32 hetes kisfiút várunk te?
2010. márc. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szia. én Győr mellett lakom. 15 hetes vagyok és szeptember 15re vagyok ki írva.azt még nem tudom kisfiu vagy kislány sajna.

és hogy vagy?

2010. márc. 29. 07:25
 3/10 anonim ***** válasza:
szia én jól bár nagyon hamar elfáradok és csak szuszogok:)nekem a 2.baba de ugyanugy félek a szüléstől.talán az elsőnél nem is féltem ennyire mert már tudom azóta hogy milyen...de kibirjuk néha már nembánnám ha itt lenne,de amikor nagyon nyűgös vagyok és fáradt akkor arra gondolok de jó hogy még pihenhetek kedvemre:)van választott nevetek?
2010. márc. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:D én nem is igazán elfáradok inkább ha sokat teszek veszek nagyon megfájdul a derekam. bár rajtam van súlyfelesleg is. nálunk "második baba" (volt egy amit félidőben megszakították).

ha fiú lesz akkor 100% hogy Balázs...már az előző babának is azt adtuk volna ha fiú de kislány lett volna így Nikolett lett. most ha viszont kislány akkor még változó.én nagyon szeretném hogy Linett legyen a a apukának nem tetszik,esetleg Laura,Klaudia,Zsófia.

nálatok mi a neve a csöppségnek ?

2010. márc. 29. 08:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia Viki! Látom itt vagy. Puszi Anna.
2010. márc. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
miért kellett megszakitani??nekem februárban a 12.héten volt egy elhalt terhességem tavaly.igy erre már nagyon vártunk.az első babód hogy hivják?nekem az első kislány ez pedig Olivér lesz.
2010. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szia Anna! :D


Az elsönek velöcsözárodási rendellenessége volt sajna.Nikolett lett volna!

2010. márc. 29. 09:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia én is Győr mellett lakom 22 hetes vagyok,július végére vagyok kiírva. A pici lakónk szégyenlős,nem hajlandó megmutatni a lábaközét! :)
2010. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:D gratulálok a kisbabákhoz!!!
2010. márc. 29. 10:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Vámosszabadi vagyok.32hetes,második babával.Nem egyszerű,az biztos.Főleg hogy a nagy csak 17hónapos és egy energiabomba.Nekem meg már itt ott nyom szúr,feszül.Mondtam is,hogy még az áprilist bírja ki,aztán nem bánom ha nem bírja ki pünkösd hétfőig...Bár nem tudok még bele gondolni mi lesz itt május végén :-)

Ja,a nagy Bendegúz,a pocaklakónak meg nem tudom eldönteni a nevét,apa Andrást szeretne én Alexandert :-) Majd szüléskor kiderül

2010. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!