Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utobbi napokban több...

Az utobbi napokban több kérdést is tettem már fel hogy időn túl lett 2 poz tesztem a qupidóval! Az első halvány volt a másik pedig ilyen lett! Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
[link]
2009. máj. 20. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az időn túli teszt nem jelent semmit. Ha az időhatáron belül nem lett pozitív, akkor vagy korán teszteltél vagy nem vagy terhes.
2009. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első tesztem lett időn túl pozi (Clearblue), baba is volt, aki azóta már angyalka lett...

Időn túl ilyen "erős" pozi szerintem nem véletlenül lesz...

Egyébként mennyi az az " időn túl" ?

Nálam kb. 10 percet jelentett pluszban.

2009. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Szia

Mind1ik teszten rajta van hogy meddig lehet leolvasni utána már téves eredményt adhat

Vegyél egy másfajta tesztet és próbáld ki

2009. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 10 db időn túl pozitív tesztem volt, mire sikerült összehozni a babyt. Az a teszt már a határidőn belül is pozitív volt. Szerintem nem véletlenül írják bele a használati utasításba, hogy a teszt csak adott időn belül ad értékelhető eredményt. De ez csak az én véleményem. Azért szurkolok neked, hogy összejöjjön a baba, látom nagyon szeretnétek! :-)
2009. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Remény hal meg utoljára, én nem mondom egyértelműen hogy nem. Nekem is elég haloványka volt de volt, és nekem is időn túl Most 22 hetes vagyok. Megcsináltam, láttam nem lett 2 csík, letettem, ott hagytam, majd vissza mentem később, és ott volt halványan a második. Vegyél másfajtát, de jó minőségűt, és holnap reggel csináld meg!!! )
2009. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én hét évig havi 4 tesztet vettem, de egy sem volt közülük időn túl pozitív, csak amikor nagy nehezen teherbe estem. Barátnőm is így járt, időn túli tesztek és két gyereke van! Én azt javaslom, vegyél másik márkájú tesztet várd ki szépen a mensid 2 napos késését és tesztelj reggel! Most jut eszembe hogy időn túl 28. napra lett nagyon haloványan pozitív a tesztem, majd másnap már gyorsabb volt, harmad napra meg már egyértelműen időn belül pozitív, negyedik napon meg már délután is pozitív volt. Hanyadik napja késik a mensid? Akkor többet tudnék mondani. És persze szorítok neked :-)

2009. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem ugyan így néz ett ki a tesztem Qupidoval és most 27 hetes vagyok! Nagyon drukkolok neked is baba legyen :)! Mikor mész dokihoz??
2009. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a Qupidónál nincs jobb teszt!!!!!!!!!!!!!!!
2009. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyém teljesen ugyanígy nézett ki, a ciklus 29. napján csináltam (29 naposak a ciklusaim)és nekem is időn túl lett pozitív. Nekem babát jelzett:)
2009. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem Babó van a dologban. Én a 4 késős napon csináltam a tesztet (tanulva a korábbi 1. napos sikertelen tesztekből), s 1 csík, majd 15 perc múlva egy halvány másik. Már beletörődtem, hogy megint semmi, mert időn túli volt.

De csak nem jött meg, s 9. napon újabb, másfajta teszt: 2 csík, de ott is eltelt 3 perc. Másnap ismét: 10mp -en belül erős két csík.

Lehet Neked is később volt peteérésed, és nem elég magas még a hcg a szervezetedben.

De általalános tapsztalat, hogy az időn túli pozitív eredmény biztosabb, mint egy időn belüli negatív.

Szóval, nem akarom elkiabálni, de szerintem reménykedhetsz:-)

Drukkolok!

22 hetes mami

2009. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!