Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog hogy a 27. hét...

Normális dolog hogy a 27. hét után erősödik a folyásom?

Figyelt kérdés
fehér színű,nem viszked,nem ég,nem csíp.semmi.de eggyre több,és eddig nem volt.Volt valakivel ilyen?szerdán megyek legközelebb dokihoz,de addigis aggódok emiatt.
2008. márc. 29. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem teljesen normális.Nekem is sok folyásom volt terhesség alatt.különösen félidő után.De azért azt tanácsolom inkább kérdezd meg a nődokid.

Boldog babavárást:)

2008. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell izgulni! Nállam is így van ! Most 26. hetes vagyok és azt mondta a dokim , hogy semmi gond! Boldog babavárást!
2008. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos nincs baj,természetes a folyás erősödése ilyenkor már,de a biztonság kedvéért mindig szólj dokinak róla, nézze meg.
2008. márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia..nekem is azt mondtak 25 hetesen, hogy semmi gond...a folyas termeszetes, semmi fajdalom, eges, viszketes, rossz sag...elmentem egy masik dokihoz es kiderult megis gomba volt.Ratok van bizva..en inkabb megnezetnem meg egyszer!
2008. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gombám már volt a terhesség alatt 2*is,ugyhogy annak a tüneteit már ismerem.Ez tuti nem az...de azért kössz
2008. márc. 29. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért kérdezd meg a dokid, mert én is nyugodtan ültem, hogy normális, mert nem viszketett meg semmi tünete nem volt, és nem is szóltam neki. Aztán kiderült, hogy gombás vagyok és csak a végén amikor már nem csak UH-n vizsgált.
2008. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze,természetesen megkérdezem,szerdán megyek hozzá,addig csak nem lesz baj...Köszi a válaszokat.
2008. márc. 29. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!