Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok, van...

27 hetes kismama vagyok, van egy kis folyásom is! Mellé társul még pár órája alhasi fájdalom, ami hol erősödik hol enyhül! Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. jan. 23. 06:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát azt szokták mondani, h amíg nem vérzel addig normális. Én azonban azt mondom, h mindenképpen menj el orvoshoz, akkor leszel te is nyugodt, ha ő is azt mondja, hogy minden ok! Nekem kb 2 hete volt olyan, h 2 no-spa után is annyira görcsölt a hasam, h alig bírtam felállni, ezért én is az ügyeleten kötöttem ki. Ott megnézték, h zárt-e a méhszájam és kaptam egy injekciót, ami elvileg méhizom lazító. Azt mondták a dokik, h valószínű attól volt, hogy hirtelen nagyot nőtt a baba és a méhem meg még nem és ezért elkezdett "ellene" dolgozni, tágulni... Lehet veled is hasonló van, de ha nem múlik, akkor mindenképpen menj orvoshoz! Üdv.: 21 hetes kismama
2008. jan. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is hol fájhat? A hólyagodra gondolsz,vagy inkább görcsszerű?A folyásod ha nem természetes,azaz nem fehér,menj dokihoz, nézesd meg magad inkább.Lehet amúgy hogy összeszedtél valamit,és a fájdalom is arra utal,kis hugyúti infekcióra,de mivel Te érzed milyen fájdalom, meg amúgy is gondod van sztem mielőbb nézesd meg magad,ne aggódj a babának nem lesz semmi baja.

2008. jan. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az alhasi fájdalom az méhösszehúzódás, nem? Nem úgy érzed? Mert ilyenkor gyakoribb. Én 28 hetes vagyok, és én is érzem ezt többször, nekem is fehér folyásom van, ami szintén normális, és nem viszket, nem ég... Ha viszket, vagy ég, akkor fertőzésgyanús, kezeltetni kell, de a babának nem lehet baja. Lehet az is, hogy a babád fejecskéje már lent van, vagy ő maga odalent játszadozik, amitől egy kicsit úgy érzed, fáj. Nekem is szokott ilyen lenni, én is mindig túlaggódom, aztán kiderül később, hogy minden OK. :) De ha az nyugtat meg, akkor menj el a dokidhoz:)

Kellemes babavárást!!!

2008. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!