Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez utalhat arra,...

Szerintetek ez utalhat arra, hogy kisfiú lakik idebent?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, erre nincs hivatalos magyarázat, de én mindig eléggé pattanásos voltam, főleg az arcom és a hátam. Ez kb 20 éves koromra múlt el, bár az arcomon még néha volt 1-2 ragya.. :) Azt mondta az orvos, hogy az, hogy ott vannak a pattanások (pl áll) stb, az jelentheti a tesztoszteron többletet. Ami nem vészes, csak kicsit több ez a hormon ugye. A másik problémám a szőrszálakkal volt, pl mellen.. Folyton huzogattam kifelé, azt mondta a doki szokjam meg. Megtettem, továbbra is huzogatom. Cysta, betegség nincs.


Mióta babát várok, az első tünetem az volt, hogy tiszta pici pötty lett a hátam.. nem pattanás csak pici pöttyök. Mostmár pattanás, de az a jó gyulladt, de nem lehet kinyomni, szóval nem az az undorító, csak nagy piros, fáj és aztán elmúlik. Az arcomon is vannak. Szerintetek lehet attól, hogy kisfiú van a hasamban? :) (Egyébként szemöldököt is kb naponta szedek, mert egy nap alatt busman szemöldököm lesz :D)


Vagy ez a sima hormonváltozástól van? :) Egyébként kislányt szeretnék, de olyan 51%-49% arányban, szóval majdnem mindegy :)))


8h kismami


2011. dec. 28. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem fiam van.mielött terhes lettem vele,nem mondom h tiszta pattanás meg miteszer volt az arcom,de volt bőven rajtam.mikor terhes lettem vele,akkor gyönyörüen letisztult az arcom.a szőrszálak nálam is hamarabb(gyorsabban)nőttek.a 9 hónap alatt rengeteget nőtt a hajam is és nem győztem borotválkozni.viszont nálam a háti pattik azok szülés,vagyis inkább szopotatás befejezése után jöttek elö.és sajna az arcom is azóta nagyon csúnya(rosszabb mint elötte volt)


gratulálok a babucihoz!

2011. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem ket fiam van, az elsot varva az egyebkent teljesen tiszta borom borzasztoan pattanasos lett.

Viszont inkabb a hormonokra fogom, mert babatervezes elott szedtem fogamzasgatlot, mielott nem szedtem, akkor is pattanasos voltam. A baba hamar osszejott, szoval azt gondoltam, hogy inkabb a fogamzasgatlorol valo leallas miatt van.

A masodik babat varva viszont nem lettem pattanasos, normalis maradt a borom terhesseg alatt.

Egyik terhesseg alatt sem szorosodtem jobban sehol, nem nott gyorsabban sehol a szorzetem.

2011. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kisfiam lett, az arcomon a kevésnél is kevesebb pattanásom lett, a hajam nem hullott és nagyon nőtt, ahogy a szőröm is, lett egy két kósza szál a köldökömnél is. A szoptatás abbahagyása után minden normalizálódott. Ja és még a mellbimbóm körül bebarnult a bőr, szoptatás után 2-3 hónapra halványodott csak el.

2011. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Akkor 100%-ban marad a várakozás... :)))
2011. dec. 28. 10:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem fiam lett, és tiszta pati voltam terhesség alatt. Épp a minap "vitatkoztam" az egyik válaszadóval, lehet csinálni vizeletből tesztet, hogy kisfiút, vagy kislányt vársz, olyan mint a terhességi teszt, na szóval, azt állította, hogy egy kismamának nem változik a hormon rendszere annak függvényében, hogy mi a gyerek neme. De igen, pont ezek a válaszok a "bizonyítékok".
2011. dec. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Erről a tesztről én is hallottam, de nem túl sok jót.. :) Kár, hogy magyarországon nincs még lehetőség vérvételes megállapításra, az a legegyszerűbb. Férfi hormont keresnek a vérben.. ha van: fiú. Ha nincs: lány. Ha ikrek: azt nem tudom.. :D
2011. dec. 28. 10:49
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen tünetekkel pont kislányom lett. Szerintem betudható annak is, hogy első terhesség. Érdekes dolog ez... Én rettegtem a következő terhességtől, hogy megint milyen csúnya leszek (az elsővel bőrgyógyászhoz jártam meg 3 hetente kozmetikushoz annyira durva volt, a hátam, a mellkasom, az arcom teli tele hatalmas gyulladt dumókkal amiket nem lehetett kinyomni és nem segített semmi csak a szülés :)) ehhez képest most kifejezetten megszépültem, most kisfiú lakik bent. :) Olyan szép a bőröm mint még talán soha. És szőreim sincsenek.

37 heteske

2011. dec. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem sok lett a pattanásom, az elejétől, és kislány. :) Gratula neked! :)


(A vérvételből megállapítást 12. hétig nem engedik elvileg sehol sem!)


20 hkm

2011. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gratulációkat, remélem rendben lesz minden!:) Boldog babavárást nektek! :)


( [link] 7. héttől mutatható ki az okos áámerikaiak szerint :) )

2011. dec. 28. 13:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, de a 12. hétig nem engedik, hogy ne lehessen elvetetni, ha nem olyan nemű, amilyet akarnának a szülők. Egyébként magánlaborban itthon is megcsinálják, betöltött 12. hét után! :)
2011. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!