Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A folyás színének elváltozása...

A folyás színének elváltozása is fertőzésre utal, vagy csak akkor van baj ha büdössé változik? Mire utalhat az alábbi változás?

Figyelt kérdés

36 hetes vagyok, és ma reggelre sűrű lett a folyásom, krémes, és világos sárga (mint a madártej leve).

A szaga nem rendellenes, olyan, amilyen szokott.


Fertőzést szinte semmitől nem kaphattam, nincs szex, nincs idegen wc-re ülés, semmi ami okozhat fertőzést, odafigyelek az intim higiéiára.


2011. dec. 18. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem bűzös nem zöldes nem viszket nincs gond ez a terhesség velejárója.Említsd meg a dokinak ha mész legközelebb de szerintem ez normális .
2011. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt. Semmi szag, semmi viszketés, csak világos sárga folyás. Elmentem orvoshoz és felírt hüvelykúpot. Szerintem nézesd meg, biztos, ami biztos. Bár ha 36 hetes vagy, akkor amúgy is most kell a kenetet levetetned, amit a szülészetre küldenek.

39hkm

2011. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!