Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja megszűnt a folyásom...

2 napja megszűnt a folyásom (35 hetes vagyok), ez mitől lehet, van ennek valami jelentőssége?

Figyelt kérdés

Amikor nem voltam terhes, akkor is mindig volt.

Terhesség alatt sokkal több volt, rengeteg.


Most pedig 2 napja egyszerűen eltűnt, reggel pici kifolyik ahogy felkelek,aztán egész nap szinte semmi.


Ez jó, rossz vagy nincs jelentőssége?


2011. dec. 14. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs semmi jelentősége.A folyás nagyon változó terhesség alatt.Nekem is volt hogy rengeteg jött,aztán napokig semmi.A 37.héttől nekem folyamatosan távozott a nyákdugó,kis darabokban,volt hogy betétet használtam napokig annyi folyás volt,aztán megint semmi.De ahogy közeledik a szülés az előtte lévő napokban már biztos nem fogsz szárazságot tapasztalni.Semmi rosszat nem jelent,hogy most nincs folyásod.
2011. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!