Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat hogy majdnem 24...

Előfordulhat hogy majdnem 24 órán át nem mozog a baba, pedig közben minden rendben van (36+5)?

Figyelt kérdés

Éjszaka nem mozgott, tudom,mert ha mozog már mindig felébredek rá.

Ma pedig napközben szintén nem mozgott - egész nap talpon voltam,gondolom elringattam.


Most gondoltam végig,hogy már majdnem 24 óra eltelt hoyg éreztem volna mozogni.

Reggel elment a nyákdugóm,lehet,hogy azért "lapít" enynire mert hamarosan szülünk?


2011. dec. 25. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak ijesztgetni, de amikor nekem nem mozgott, rohantunk a kórházba, és fél óra múlva már operáltak is, mert nem találtak szívhangot se. Szerencsére rendben volt...

Próbáld a pocakodat oldalirányban óvatosan rázogatni, vagy egyik oldaladról a másikra fordulni, hátha alszik és fel tudod ébreszteni. Én már a kórházban lennék a helyedben.

2011. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg szerintem is felpiszkálni!!!

Ha nem akkor doki!!!

2011. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Valami fejlemény? Ha nem ébred, tényleg indulj!
2011. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Most már jó nagy a babód, kevés a helye, ritkábban mozog, mint a középidőben, biztos nincsen semmi gond. De én a helyedben azonnal bemennék a kórházba,ha nyákdugó elment, pláne!

2011. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Felkelt.

Nagyon aranyosak vagyto,hog írtatok.

Nagyon-nagyon megijedtem.

Felkelteni sem tudtam pocakmozgatással, de leültem a lányom ágyához féligfekvő pózban mesét olvasni, és ahogy nyugiban voltam (ma most először), és ahogy durmoló hangon olvastam a mesét felébredt.


Ezentúl jobban odafigyelek a mozgásra, mert most irtóra megrémültem.

2011. dec. 25. 22:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy kis kóla vagy csoki is felébresztheti, ezt ultrahang előtt is szokták javasolni.
2011. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy felébredt a pici.:) Sok sikert a szüléshez!
2011. dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hála az égnek!

1. voltam.

2011. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülök h rendben,de figyeld a mozgást. Oké h kisebb a hely,kevesebb a mozgás. És ilyenkor inkább feleslegesen ,de menj a dokihoz.

Boldog babavárást,majd gyors szülést és egészséges babát kívánok!

2011. dec. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ijesztgetni akarlak, de lassan 3 hete én is ezt éreztem.

Órákon keresztül nem éreztem, ha nagy ritkán meg is mozdult, akkor nagyon haloványan éreztem.

Áldom az ösztönöm,hogy bementünk a kórházba. Erős szívhang mellett, alig volt mozgás. Sürgősségi császárom volt. Rajta volt a köldökzsinór a nyakán.

A megérzésemnek hála nem lett nagyobb baj. Már itthon vagyunk és minden rendben. De bele sem merek gondolni mi lett volna.

Szóval ha nem érzed úgy ahogy eddig, inkább menj be!

2011. dec. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!