Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hogy alakult a terhesség...

Kinek hogy alakult a terhessége Misses ab után? Könnyen sikerült utána teherbe esni?

Figyelt kérdés
Nekem pénteken csinálják, és nagyon félek! Első babám lett volna, nagyon kivagyok.
2009. máj. 19. 21:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Elkezdtem inni a palástfű és cickafark teákat, E vitamint és méhpempőt szedtem. A két utóbbit a dokim is támogatta, az E vitamin direkt segíti a sejtek regenerálódását, a méhpempő meg szintén tele van minden antioxidánssal, természetes vitaminokkal. (A teákra azt mondta, hogy ártani nem árt, de ő orvosként nem ajánlhatja...)

Amúgy az E vitamint szedtem tovább az első 12 hétben, mert a progreszteron termelést is segíti. Ja, az Elevitet is szedtem, ugyan csak minden 2-3. nap. Lehet, hogy valaki ezt soknak tartja, de nekem segített... Ha csak a tudat miatt is, hogy minden tőlem telhetőt megteszek. Amúgy már nem szedek semmit a 12. héttől.

Remélem segítettem!

2009. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Akkor én is így fogok tenni! A teákra én is gondoltam, azt előtte is ittam. Biztos segíteni fog, köszönöm! Neked pedig szép, további problémamentes babavárást! ;)
2009. máj. 20. 11:14
 13/13 A kérdező kommentje:
Olyan béna vagyok, a műtéttől is nagyon félek! Lehet, hogy azért, mert sosem volt még semmi bajom, nem is voltam kórházban, és nme is altattak soha! Annyira szörnyű még elgondolni is azt, ahogy tolnak be a műtőbe, hogy kivegyék belőlem azt a pici kis lényt, aki az én kisbabám lett volna. :(
2009. máj. 20. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!