Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok, és alig...

29 hetes vagyok, és alig látszik rajtam valami. Lehetséges azért mert kicsi a baba?

Figyelt kérdés

Utoljára 19 hetessen voltam UH,de ott minden jó volt.Egy kissé telt karcsúbb vagyok,de a barátnőm is szintén telt karcsú,és neki majdnem mégegyszer akkorra a hasa.Aggódok egy

kicsit a baba végett.2 hét mulva megyek csak UH-ra.


2008. márc. 28. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Épp az előbb irtam egy kismamának egy idézetet és et neked is lemásolom:

Nem volna butaság, ha minden állapotos nő kelléktárába bekerülne a füldugó és a szemvédő. Ha 9 hónapon át ezt viselné, megmenekülne egy csomó aggodalomtól, amelyet a rokonok, barátok, sokszor az idegenek óvatlan megjegyzései és tanácsai váltanak ki belőle, és megúszná, hogy hasát állandóan összehasonlítgassák más nők hasával amely hol kisebb, hol nagyobb, hol magasabban, hol alacsonyabban áll.

Nincs 2 egyforma alakú állapotos nő, akinek testformálya azonos volna."

A baba magához vesz épp annyi táplálékot amennyire neki szüksége van, se többet se kevesebbet. Ne aggódj feleslegesen!

Én 24 hetes vagyok és vékony testalkatú, eddig csak 3 kilót híztam és mindneki a pici hasammal cseszeget. Már-már annyira zavaró volt, hogy elmentünk 4D-s Uh-ra hogy megnézzük minden ok-e? A babám pont a korának megfelelő súlyú és méretű.

Ha ennyire aggódsz menje el te is 4D-re.

Boldog baba várást.

2008. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszike a választ.Voltam 19 hetessen 4-d,de azóta szinte alig nőtt a hasam.Sajnos a nőgyógyászomnak hiába mondtam hogy küldjön el hamarább UH,de azt mondta hogy majd ráérek a

30-31 héten menni.Én sem híztam csak 5 kg.Nekem már van egy kisfiam,de azzal már erre az időre mégegyszer ekkorra volt a pocim.Jó de ott a terhesség végére már 29kg volt rajtam.

2008. márc. 28. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges túlaggódni a dolgokat. Foglald el magad mással, és ne hallgass másra, ne nézd más hogy néz ki....

Én a 34.hétben vagyok és van akinek csak most tűnt fel, hogy babát várok-mégsem parázok. Hasam alig van...

Volt aki a 32. hétben félve kérdezte meg "csak nem babát vár?!"

2008. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt lehagytam, mindennek ellenére, hogy alig látszik...

Teljesen jól van a baba, legalábbis két hete az uh-n, még így volt. De most miért lenne másképpen?

Ha mozog annyit amennyit kell (nekem ráadásul még lusta is) akkor baj nem lehet-szokták mondani az orvosok.

2008. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jelent az , hogy pici babád lesz! Nem kell ilyenen izgulni!Van akinél hirtelen kezd el nőni a pocak! Pozítívan álj a dologhoz! Egészséges pici babucid fog születni!25 hetes kismama
2008. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek hatalmas pocija volt, aztán szült egy 3 kilós babát. A másiknak nem is látszott a hasa sokáig, aztán 4,2kg-os kisfia lett. Nem számít a pociméret. Ne aggódj. Ha eddig minden rendben a babóval, felesleges stresszelni magad. Az többet árt neki, mint a pici pocak.
2008. márc. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!