Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem látszik a baba az UH-n?

Miért nem látszik a baba az UH-n?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint a 6.-7.hétben lehetek ( de nem pontos a ciklusom ). Ekkor már látni kellene valamit az Uh-n,igaz? Viszont csak a petezsák látszodott, baba nem. 2-3 hét mulva kell visszamennem, hamarabb semmi értelme. De ez annyira rossz érzés. Volt valakivel hasonló helyzet? Az ember azért megy, hogy végre megtudja, hogy mi a helyzet, erre még bizonytalanabbul és további 3hét várakozással jön ki a rendelőből.
2011. aug. 23. 10:05
1 2
 1/17 sumergo ***** válasza:
100%

Ha nem rendszeres a ciklusod, simán lehet fiatalabb is a baba. Remélem minden rendben lesz, gondolj te is erre, és arra, hogy szépen fog fejlődni. Egyebet úgysem tehetsz! :-)


29+1 hkm

2011. aug. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk úgy alakult a baba,h: dec.től nem védekeztünk.. dec.ben még megvt,jan.ban semmi....febr.ban elmentem dokihoz,semmi...aztán 2 hetente...szóval:1jén semmi,22.én megvastagodott endometrium.03.08án vtam megint,akk elv 4 hetes vt,szívhang még nem.de a doki nem bizonygatott.. aztán 03.22én 7 hetes vt szívhanggal...kiszámolva persze nem stimmel... :) de ez vt.. azóta 29hét 4napnál járok... Ne aggódj!én is halálra aggódtam magam... sok sikert!
2011. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi ugyanígy jártunk.2009.december végén már 1 hetet késett a menzeszem.Vettem egy tesztet és pozitív lett,aznap már mentünk is a dokihoz.Megnézett és azt mondta,hogy lát valamit,de menjünk vissza január elején kb.2 hét múlva.Visszamentünk és akkor azt mondta,hogy nem lát semmit de menjünk át a nagy UH-ba.Ott 1.5 órát vártunk,az alatt 2x kaptam sírógörcsöt.Aztán bejutottunk és megvolt már a szívhang is.Most lesz 1 éves a kislányom,gyönyörű és egészséges baba.Azt mondták azért nem látták,mert még nagyon korai szakaszban voltam és a gép sem a legújabb volt.Szóval pihenj sokat és vigyázz magadra addig is!Kívánom neked,hogy egy egészséges,gyönyörű babád legyen!
2011. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
jah am teszteket folyamatosan csináltam,végül kb 7 hetes korában kezdte el kimutatni...
2011. aug. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes terhesen a vacak uh gépen is láttam a babát, a kisebb gombóc volt a feje és a nagyobb, kicsit csúcsos végű a teste.
2011. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Na haragudj nem akarlak elkeseríteni,de jobb ha felkészülsz mindenre! Nem azt mondom,hogy idegeskedj,de azért lelkiekben készülj fel,hogy bármi lehet. Én is sajnos így jártam. Voltam 5 hetesen. Azt mondta a doki lát valamit,de még nagyon kicsi. 2 hét múlva vissza. Azt mondta, hogy még mindig nem lát semmit, csak egy fekete folt látszott. De nem azt mondta,hogy lehet,hogy rossz vége lesz,hanem azt,hogy mozog, és azért nem látszik. Ez már gyanús volt. Elmentem rá 3 hétre másik dokihoz,és ott kiderült,hogy a magzat elhalt, és már elkezdett felszívódni. Nem éreztem semmit belőle. Nem volt se görcs,se vérzés. És nagyon meglepett, mikor kimondta a doki,hogy itt bizony már nincs baba. Ezért mondom,hogy jobb ha felkészülsz mindenre,mert talán nekem is könyebb lett volna,ha felkészülök rá. Nagyon remélem,hogy te nem fogsz így járni mint én,de ha mégis,akkor sem szabad feladni. Én sem tettem. 2 hónapra rá újra terhes lettem. Most vagyok 13 hetes. Nagyon remélem,hogy ő már velünk marad! Minden jót! Írj,hogy mi lett!
2011. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A helyedben biztos nem várnék 3 hetet. Jövő héten menj el egy másik orvoshoz, akkorra már tuti lennie kell szívhangnak, én 6+5 hetesen voltam, és akkor már volt. Ha meg nem akarsz másik dokihoz menni, akkor hívd fel a sajátodat jövő héten, hogy görcsölgetsz egy kicsit, és nézzen már meg! Nem fogja azt mondani, hogy nem néz meg!
2011. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a sok hasznos választ! Én sosem gondoltam volna, hogy ha elhal a baba, akkor annak nincs semmi jele. Se vérzés, se intenziv fájdalom. Én az utolsó menstruációm óta abszolut nem véreztem. Még csak barnás folyásom sem volt. Hát nem tudom, de biztosan nem fogom 3 hétig kibirni, de még kettőig sem. Csak ha belegondolok, hogy ha megint nem fog látni semmit a doki, akkor megint várnom kellesz. Az meg még szörnyűbb lesz :(
2011. aug. 23. 17:46
 9/17 andika7 válasza:
Szia én is pont így vagyok csak én barnázgatok.Múlt héten(elvileg 5 hetes) voltam 2 nögyógyásznál de egyik sem biztatott.Ma kell viszamennem és ha nem nö a baba akkor el kell veteteni.De semmi tünetem sincs
2011. aug. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jaj, ez borzasztó :( Nekem meg a 6.-7. hétben nem látszott a baba, de nem emlitette az orvos, hogy ez ekkora baj lenne. Ugyhogy én bizom benne, hátha ott van, csak még nagyon pici vagy elbujt :/
2011. aug. 25. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!