Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért irhatott fel a dokim...

Miért irhatott fel a dokim Amoxicillint?

Figyelt kérdés
Ma voltam a terhesgondozóban, 36 hetes vok. A dokim megkérdezte,hogy szedek-e antibiotikumot,mondtam,hogy nem. Erre ö irt egy receptet,annyit mondott, hogy ezt szedjem be. Nem indokolta,hogy miért. Lehet,hogy a vizezetemben volt valami,amit kezelni kell? Valaki szedett Amoxicillint terhesen?
2009. máj. 19. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Lehet, hogy ő tudja, hogy mit csinál, de mivel a te és a te babád egészségéről vn szó, neked is jogod van tudni. Azt is kérdezd meg, hogy feltétlenül szükséges-e. Számomra furcsa az az orvos, aki felsőbbrendűségének tudatában csak utasít, és csak tevékenységének tárgyaként tekint a páciensre.
2009. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, hallottam olyanról, hogy egyes helyeken az a szokás hogy ebben a terhességi korban felírnak antibiotikumot, hogy a szülésnél már ne legyen baktérium(akár sztreptokokusz is) a hüvelyben megelőzősként, lehet ezért nem mondott semmit, te magad esetleg nem nézted meg a leleteidet, hátha látnál rajta valamit és azért írta fel
2009. máj. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom megkérdezni töle,nem fogadott orvos. Most épp ö volt a gondozóban. Ott meg nem volt idöm megkérdezni,mert a védönö szivhangot mért, meg az NST-vel kapcsolatban kellett beszélni,szóval mire végeztünk az orvos már eltünt,kiment valahova. Arra gondoltam,hogy másnak is irt már nögyógyász ilyen gyógyszert.
2009. máj. 19. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! most biztos meg fogsz lepődni,de én akkor szedtem ezt a gyógyszert amikor náthás voltam, fájt a torkom, köhögtem. Akkor ezt írta fel a dokim. Valószínűleg tartom, hogy több mindenre jó.
2009. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!