Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes UH-on a doki azt...

16 hetes UH-on a doki azt mondta, a lepény a belső méhszáj egy részét fedi. Ez baj?

Figyelt kérdés
2009. máj. 19. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, nem a legjobb, de még esetleg feljebb csúszhat, ahogy nő a méhed. Addig is ne végezz nehéz fizikai munkát, kíméld magad, mert sajnos könnyen bevérezhetsz. Olyankor azonnal kórház! Nekem is elérte, de szerencsére nem lógott rá és a 32. hétre feljebb ment, így simán szültem. Ha esetleg mégsem megy feljebb, akkor császározni fognak, mert a lepény akadájozná, hogy a babád megszülessen és az erős vérzés súlyos problémákat is okozhatna. Remélem nem lesz semmi baj és felkúszik! Minden jót!
2009. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Remélem akkor tényleg feljebb fog kúszni, mert nagyon szeretnék természetes úton szülni.A nehéz dolgokat pedig kerülni fogom.
2009. máj. 19. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Én emiatt feküdtem 10 hetet kórházban,mert volt vérzésem is.Nagyon sokat feküdj,a szex most tilos:(,és kíméld magad,nem lesz baj!
2009. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!