Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor jelentette be a...

Ki mikor jelentette be a családban, hogy babát vár? (hogyan és miért épp akkor)

Figyelt kérdés

Persze az is írhat, aki már a legelső pillanattól tudatta mindenkivel, hogy babát vár.

Tudom, nagy a boldogság, amikor meglátjuk az első + tesztet, de hát azért vannak kétségeim. Az előző terhességem megszakadt a 7. héten és áldom az eszem, hogy akkor a páromon kívül nem mondtam el senkinek, mert aztán magyarázkodhattam volna fűnek-fának. Épp elég volt a fájdalmam anélkül is.


2009. máj. 19. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A családnak rögtön,ahogy megtudtam,5 hetesen,annyira büszke és boldog voltam.Arra pedig próbáltam nem gondolni,hogy el is mehet a baba.
2009. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én akkor mondtam el amikor már betöltöttem a 12-dik hetet. volt nemrég egy vetélésem, és jobbnak láttam ha várok vele.

Üdv: 19hetes kismami

2009. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szük család- szüleim, anyosómék azonnal, amikor biztossá vált- pont Anyák Napján- tágabb családban jóval később, amikor minden rendben volt (AFP stb).
2009. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én azonnal hogy pozitív lett a teszt,elmondtam mindenkinek,bár nem tudtam hogy a 12. hétig kritikus időszak.Lehet hogy jobb is így,abszolút nem aggódtam.De most már várnék a 12. hétig.

Üdv: 29 hetes km

2009. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi megvártuk a 12. hetet. Épp szentestére esett, ugyhogy egy képeslapba ragasztott ultrahangos felvételt kaptak a leendő nagyszulők.:) Azért is vártunk mert nekunk is volt egy vetélésunk épp egy éve a 8.héten.


33+4 hetes Km.

2009. máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi azonnal tudattuk mindenkivel. A mindenkit itt szó szerint kell érteni, mert rokonok, barátok, kollégák, szomszédok és boltosok drukkoltak hetekig, hogy sikerüljön a lombikprogramunk. (ezúton is köszönjük nekik). Életemben akkora telefonszámlám nem volt, mint amikor megtudtuk, hogy jön a baba, annyit telefonáltam és sms-eztem. És nekünk ez így volt jó. Pedig mindig arról álmodoztam, hogy vmi megható helyzetben adjuk ak szülők tudtára. Így megható szitu az volt, amikor hazaértünk a dokitól és össze-vissza ölelgettek minket anyuék és anyósomék :-) és 3 hét múlva szülünk...
2009. máj. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi a poz. teszt, ill. a doki megerősítése után azonnal mindenkinek elmondtuk, én biztosan nem bírtam volna magamban tartani :D

32 hetesek vagyunk

2009. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amint volt szívműködés. Mindkét babánál bejelentettük otthon. De nem titkoltuk senki előtt.
2009. máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én öt hetesen mondtam meg férjemnek és szüleimnek, miután december 24.-én reggel pozitív lett a teszt. Este a karácsonyfa alatt ékszeres dobozban ott lapult a teszt. Anyósoméknak akkor mondtuk meg, mikor dec. 27-én UH is megerősítette a tesztet. Onnantól mindenki tudta. Így utólag nagyon bátor voltam, de meg sem fordult as fejemben, hogy bármi történhetne.
2009. máj. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A szülőknek azonnal elmondtuk, a rokonoknak és barátoknak csak a 12. hét után. Bár volt olyan a rokonságban aki már látta rajtam hamarabb, de mi letagadtuk. :) :)
2009. máj. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!