Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez egy 12 hetes 4D-s ultrahang...

Ez egy 12 hetes 4D-s ultrahang. Szerintetek ez fiú vagy lány, és miért?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 21. 14:19
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Nem..... :).... Kukija nőtt.... Majd hanyatt vágtam magam az ultrahangon, de már hanyatt voltam. A napokban fogom már látni a "bizonyítékot" "élesben" is :)... Remélem mostmár nem hagyja el valahol útközben... :)
2012. máj. 26. 20:22
 42/50 anonim ***** válasza:

:))

Gratulálok!

2012. máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

ÉN vagyok a 38as válaszadó.ekkor ezt írtam:

"Hát és ezt te el is hiszed kérdező?

Én nem hinnék az ilyen teszteknek már.

De akkor ha ennyire örülsz kívánom,hogy lány is maradjon :D"


Erre te:

"Baszus, há hogy a viharba ne hinném el azt a 98%-ot????!!!!!! Megbízhatóbb mint az ultrahang, ahol ki tudja, ki hogy lát be a lábak közé??!!! Na meg hát az anyai ösztönt ugye nem lehet lepipalni :D!!!"



NAUGYE HOGY NEM SZABAD HINNI EZEKNEK A MÉREGDRÁGA TESZTEKNEK SEM,ITT VAGY TE AZ ÉLŐ PÉLDA RÁ!!!

2012. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Igen, én is jót mosolyogtam rajta, hogy ennyit nekem anyai ösztön :))).
2012. máj. 28. 12:48
 45/50 A kérdező kommentje:
DE azért azt hozzáteszem, hogy a gyerek se semmi, mindig túljár az anyja eszén. Kezdve ott, hogy volt neki 0,1% esélye arra, hogy gyógyszer mellett megfoganjon, aztán jött a 2% esély arra a teszt alapján, hogy mégiscsak kisfiú, aztán bele kellett esnie abba a 4% ba, akik a 37. hétig nem fordulnak meg, már jól rá is készültem a császárra, erre ami volt neki 0,5% esély, hogy majd az utolsó pillanatban megfordul, nos, azt ő úgy gondolta, mégiscsak kihasználja, úgyhogy most megint készülhetek a természetes szülésre, de azért kíváncsi vagyok, hogy addig kitalál-e még valamit a kölök, hogy azért ne bízzam el magam és üljek a babérjaimon :D ...
2012. máj. 28. 12:55
 46/50 anonim ***** válasza:
24-es vagyok. Én mondtam. :))
2012. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
és mennyi időd van még szülésig?
2012. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

10 ... 9 .. 8.. 7.. 6.. Na jó, nem, de mint mindig, most sem én vagyok a főnök... :)

A kiscsóka már napok óta ijesztget, és nagy vidáman jósolgat nekem, éjszaka is csak az egyik szememmel alszok, a másik meg az óramutatót vizslatja, hogy akkor most rendszeres, vagy nem rendszeres, de vaklárma az egész... két dolog jutott eszembe. Vagy örök életemre terhes maradok, vagy elefánt vagyok, és akkor 22 hónapos kihordással kell számolnom. Harmadik lehetőség még, hogy egyszer amikor nem néztem oda, meglógott, kipárnázta a pocakomat, én meg még mindig azt hiszem, hogy terhes vagyok, ő meg már rég csavarog valahol... :)

2012. máj. 28. 16:46
 49/50 anonim ***** válasza:
Egyszerűen úgy kérdem,hány hetes terhes vagy????
2012. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
Nagyjából mostanára voltam kiírva. Csak a császárgyanu miatt korábbra számítottam a találkozást. Az akkor most 40. hét?
2012. máj. 28. 17:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!