Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez egy 12 hetes 4D-s ultrahang...

Ez egy 12 hetes 4D-s ultrahang. Szerintetek ez fiú vagy lány, és miért?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 21. 14:19
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
És miért lehet a ciklus végéből csak kisfiú? Mi minden nap voltunk együtt kb, de szerintem a ciklus elején "követtük el" a babát... meg a dokim is ilyesmit saccolt a méretei alapján. Akkor abból lány lesz?
2011. dec. 21. 15:07
 22/50 anonim ***** válasza:
80%
A ciklusos számítás azt hiszem azért van, merthogy a ciklus elején a petesejt még messzebb, magasabban van. A "lányt csináló" spermiumok kitartóbbak, de lassabbak, míg a "fiút csinálók" gyorsabban mozognak, de kevesebb ideig bírják. Ergo ha a petesejt közelebb van, akkor fiú nyer, ha messzebb, lány. De azért ez nem épp 100%-os módszer... :D
2011. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
Mi ciklus végén voltunk együtt és kislányom lett. Most is így volt, kiváncsi leszek. Amúgy a méretei alapján a mostani babám kisebb mint amekkora menzi szerint lenne. Én tegnap voltam 12 hetes genetikai UH-on és semmit nem mondott a doki a neméről, pedig ő genetikus is és anno ő mondta meg, hogy az előzőm kislány lesz, igaz őt is "csak" a 18-ik héten.
2011. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

Szerintem meg fiú.

Amúgy szerintem az hülyeség hogy csak a 30. hétben lesznek zacsijai, az én kisfiamnak a 20. hétben egyértelműen mutatta a doki hogy ott a fütyi és zacsi.

Most lehet hülyeséget irok, de zacsija már lehet ilyenkor nem, csak a golyócskák szállnak bele később. Vagy butaságot mondok? Akkor bocsi.

2011. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
a zacsit mutatja a golyót nem. Azért nem ugyanaz a 2 dolog.... jobb esetben:D
2011. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
10%
Nekünk a 12. héten tipp szinten fiút mondtak, 17. héten 1000%-ra fiút és 18 héten kaptunk egy fütyis - zacsis képet:)!Akkor hogy is van ez a herékkel? Mindenkinek minden jót, jó baba várást és békés boldog karácsonyt:)!
2011. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
jóisten, értelmezzetek már ne csak olvassatok! A ZACSI és a HERÉK igaz, hogy összefüggnek, de olyan mint a tej és a tejesdoboz. Remélem ez elég szemléletes.... a herék a kisfiúk hasüregében vannak és csak a 30-35. hét körül szállnak le a zacsiba. Érthető most már?
2011. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:

Valóban semmi sem látszik ebből a képből- ami a bébi nemét illeti, de egyébként meg gyönyörű kisbabád van!!! :)

Pár hét és kiderül a nem ei, ne izgulj, a lényeg, hogy egészséges legyen!!

Nekem három kisfiam van- 3.még pocakban-és nála már láttuk a 30.hetes uh-n hogy a zacsiban herék is vannak!! ;)) Addig csak víz van bennük- szóval 20hetesen már kaptam én is szép kukis képet, de most mondta legutoljár a dokim, hogy már zacsiban van a lényeg is.

Üdv neked, és boldog babavárást!

32heteske

2011. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

Lehet tesztet kapni,

[link]

de pl az expresszen is láttam hirdetést.

2011. dec. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

24-es vagyok és a 27-esnek!

Hát én is ezt mondtam nem? Előtte még cáfoltátok hogy nem lehet ott zacsit látni ennyi idősen.

2011. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!