Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy a kisbabám...

Lehetséges, hogy a kisbabám nem nagyon változtat helyet?

Figyelt kérdés
16 hetes korom óta minden nap érzem a rugdosását.Most 21 hetesen azt gondolom, rugdlosás és UH alapján, hogy a lába mindig a bal oldalon van.Lehet az, hogy nem változtat helyet csak rugdos??Ha igen akkor ez normális?
2008. márc. 27. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én picikém is pont ilyen volt, ne aggódj, csavarog ő, csak nem olyan messze a kedvenc kis kuckójától.

További gyönyörű heteket, már félúton vagy!!!:)

2008. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :oD

Ez akkor talán azt is jelenti, hogy nyugodt baba lessz? Remélem apukára fog hasonlítani nem pedig rám ez ügyben ...

2008. márc. 27. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Háát,még elég fiatalka a kicsi,lehet nem érzed minden moccanását,de tény,hogy minden babának vannak kedvenc helyei.A 21. héten még én se nagyon érzetem,hogy mi van,de aztán a 24-25.héten beindult,és azóta pontosan meg tudom mondani,hogy hol vannak a tappancsok a buksi vagy a fenék.Amit te ilyenkor rugdosásnak érzel az többnyire egy-egy bukfenc.
2008. márc. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyémnek meg egyfolytában lent van a feje,és mindig ki is dugja a szeméremdombomnál.Rúgásait ami erősebbek meg mindig a köldökömnél érzem(22 hetes) szval az én kislányom is egy helyben van, de egyáltalán nem nyugodt.Még a tiéd is pöröghet-foroghat,van rá helye,és ideje.Boldog babavárást!
2008. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!