Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok, múlthéten...

18 hetes vagyok, múlthéten mozdult meg a babu először. Azóta nem érzem őt, nem feltétlen mozog minden nap?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
ez nálam is így volt, hol nagyon akív volt 2-3 napig, hol meg nem éreztem egyáltalán,v csak nagyon picit 1-2 napig, megkérdeztem a dokim, azt mondta teljesen normális még később is, hisz ha nagyon aktív a baba, utánna ki kell pihennie magát, mozog ő akkor is, csak nagyon piciket, ezért nem lehet érezni, úh ne izgulj, ez teljesen normális, hiszen neki is pihennie kell:)jó babavárást, 34 hetes kismami
2008. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én most 25 hetes vagyok és nekem 17 hetesen mozdult meg először. De az elején még én se éreztem minden nap. Később ha nagyon aggódtam "rávettem" egy kis mozgásra:) Ha eszel egy kis csokit, vagy ha kávézol az is mozgásra bírja. Sokan mondják a forró fürdőt, de ezt csak annak szabad aki nincs eltiltva a fürdéstől. Én csak zuhanyozni szoktam és ha a hasamra engedem a vizet az is mozgásra készteti. Sőt nálam a babazene is bevált, de mi már ehhez "nagyok" vagyunk azért reagál rá.De ha több napon keresztül egyáltalán semmi apró mozgást nem érzel érdemes orvoshoz fordulni. Nem feltétlenül jelent bajt, de legalább megnyugszol.
2008. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!