Terhes lehetek-E?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, nagyon sok ilyen jellegű kérdéseket tettek már fel,és unalmas is, valamint amikor én szoktam ilyeneket olvasni én is csak nézek. De amikor belekerülök abba a helyzetbe, hogy nem tudok normálisan avagy reálisan gondolkodni, előjönnek bennem a kételyek.

A történet a következő: Tehát, november 25-én úgymond gumi nélkül közösültünk egymással a barátommal, de nem elélvezésig. Majd történtek olyan esetek is, hogy ugye előtte való éjszaka kielégítettem őt orálisan, utána való nap, délelőtt vagy délután ismét közösültünk, de ismét úgy, hogy nem elélvezésig. A kérdésem a következő:

- A spermiumok rajtamaradhatnak-e a péniszen élve, egy nap után, úgy, hogy ugye nem mosakodott?

Terhes lehetek-e úgy:

-Ha meg jött a menzeszem 3 nap késéssel, de nem járt se fájdalommal se sehogy. Én mindig nagyon görcsölök, meg rosszul érzem magam de most nem volt olyan.

De már hetek óta hányingerem van, szédülök, alhasi görcseim vannak és szurkál a petefészkemnél. Étvágyalanságom is van, és érzékenyebb is vagyok már hetek óta.

Véleményeket szeretnék, és kérlek, kiméljetek a negativ hangvételű válaszoktól. Előre is Köszi.


2011. dec. 19. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Csinalj tesztet! Az biztos valaszt ad!

Elovaladekrol hallottal mar? Ha a baratod nem elvez el, akkor is kerulhet elovaladekkal spermium a vaginadba ami megtermekenyitheti a petesejtet.

2011. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy teszted és kiderül! Én már találkoztam ilyen babával aki így fogant!
2011. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
inkább fürdesd meg a barátod !
2011. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első kettő kommentelőnek köszönöm szépen a választ, valamint igen, hallottam az előváladékról, csak nem említettem meg.

Az utolsó kommentelőnek üzenem, hogy értelmezd, amit a kérdés legaljára írtam.: )

2011. dec. 20. 00:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Teszt! Az előváladék is tartalmazhat spermát, így attól is összejöhet a baba.
2011. dec. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!