Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
5 napja késik a menstruációm,nincs semmi bajom azon kívül,hogy fáj egy kicsit a mellem.Tegnap csináltam tesztet (patikában vásároltam,ami 3. nap után kimutatja,hogy terhes vagyok-e),a barátommal 1x csináltuk gumi nélkül,de mielőtt elment volna kivette.A teszt NEGATÍV lett.KÉRLEK NORMÁLIS VÁLASZT ADJATOK!!
2011. dec. 17. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:

11hónapos a lányom, 6hetes terhes voltam amikor halvány pozitívat teszteltem...


Ha nem jön meg a menzid akkor ismételd meg a tesztet. Az hogy kivette nem védekezés...

2011. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól még lehetsz az csak még nem termelődött elég hcg a szervezetedben.attól hogy nem ment el a párod benned még az előváladéktól is teherbe eshettél.tesztelj pár nap múlva és meglátod mi lesz!ha meg nem jön meg és negatív a teszt menj el dokihoz.
2011. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2hetet csuszott havim... beparáztam,hogy baba lesz (de nagyon nagyon akartam) akartam várni 1napot, h 14 nap meglegyen, nem birtam ki vettem tesztet, negatív lett és másnap meg is jött a havim
2011. dec. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13.14es vagyok, front érzékeny vagyok, sztem azért is késett, meg új társaságba is kerültem, ahol sok nő volt.
2011. dec. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A teszt amúgy a beágyazódást követő 3. nap után mutatja a terhességet, nem a fogantatástól, de ha az lennél, már akkor is bőven + nak kellene lennie. A megszakítás tényleg nem védekezés, mert előváladékkal is lehetséges a teherbeesés, de ha tegnap negatívat teszteltél, akkor valószínüleg csak késik. De ha továbbra sem jön meg, 2 naponta tesztelj, majd menj orvoshoz.
2011. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megint csináltam tesztet...megint olyat ami a 3. nap után kimutatja.Megint negatív lett...jövőhéten is csinálok egyet,ha nem jön meg...utána olvastam és elvileg akkor kb 38 napos lennék...azt mondta barátnőm,hogy azt már kimutatná a teszt?!igaz ez??jah és észre vettem,hogy van egy kicsi folyásom.
2011. dec. 18. 10:58
 7/8 A kérdező kommentje:

a teszt amivel elvégeztem: MEDI-LAB: Már 3napos terhességet kimutat a beágyazódást követően! Gyors, pontos, megbízható eredmény, 20 IU / | HCG érzékenységgel. A korai terhesség kimutatására ideális teszt.

És csináltam egyet ezzel: X-epil: én ekkor csináltam: az esetleg menstruiácó elmaradása után 4 nap 98% os pontosság.

Forrás: [link]

Most akkor megnyugodhatok egy kicsit??

2011. dec. 18. 11:49
 8/8 A kérdező kommentje:
megjött szerencsére :) köszönöm a válaszokat :)
2011. dec. 18. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!