Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb 4-6hetes terhes lehetek,...

Kb 4-6hetes terhes lehetek, de semmi tunetem nincs, ez normàlis?

Figyelt kérdés
kb 2hete kellett volna megjonnie,2tesztem is pozitiv lett,orvoshoz pénteken megyek.azon kivul,h kicsit feszulnek a cickoim,SEMMI tunetet nem produkàlok.ez normàlis,màsnàl is elofordult ilyen?
2011. dec. 14. 14:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Gratulálok :) ! Egyáltalán nem kötelező, hogy legyen tüneted, örülj neki :) Szép babavárást. én is kb, ennyi idős vagyok, hétfőn megyek dokihoz :) én nagyon türelmetlen vagyok :)
2011. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Igen. Én pont így voltam vele. Biztos voltam benne, hogy nem. Ezért a 7. héten derül ki.
2011. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
nekem sem volt semmi tünetem, a 18 hétig, akkor kezdődött a kézzsibbadás, majd karzsibbadás, és a vizesedés. De semmi terhességi rosszulétem nem volt, sőt még a mellem sem feszült.
2011. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Az elején nekem sem volt semmi. A feketeleves a 9-ik héten jött. Azóta fogytam 3 kilót, émelygek, nem bírok semmit enni, szédülök és egész nap aludnék. Olyan vagyok, mint a mosott kaki.
2011. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én is 6 hét körüli vok. kedden voltam dokinál, addig kb 8pozi tesztem volt, mégsem akartam elhinni h terhes vagyok, mert semmit nem éreztem és mjdnem be is beszéltem magamnak, hogy lehet h nem is baba, hanem vmi más,aztán a doki egyből igazolta h bizony van baba. de még mindig nem érzek semmit. :))))
2011. dec. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Köszi akinek lepontozott azért, mert azt írtam, hogy a 9-ik héten hirtelen rosszul lettem. Remélem ő nem fogja ezt átélni.
2011. dec. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de mindenkit lepontzoztak :) én az első voltam :) Rá se ránts.

Egyébként pedig (ez a válaszadó ablak alatt olvasható, miközben a válaszodat írod):

"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!"

A lepontozás szerintem annyit tesz, hogy nem értenek veled egyet. Van ez így.

2011. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de én felpontoztalak titeket az biztos:) Még ki is írja azóta nekem a válaszotoknál, hogy "ez aválasz szerinted hasznos" Amúgy én csak az olyanokat pontozom le akik durván válaszolnak, vagy csúnyán beszélnek/: De ti ezt nem tettétek, miért pontozna le akkor bárki is titeket! Jó babavárást és kevesebb rosszullétet!
2011. dec. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amúgy gáz ez az egész pontozósdi, mert a múltkor például valami kérdésnél nem értettem egyet egyes emberkékkel és akkor egyből lepontoztak 59%-ra. Pedig előtte 70-80 mindig símán megvolt:) na mindegy, ha nekik ez élmény volt, ettől nem lettem kevesebb:D
2011. dec. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3. vagyok, milyen jól lepontoztak:-)amúgy nem érdekes, csak hirtelen szemetszúrt a dolog:-) De annak örülök, ha valakinek ettől jobb napja lett:-)
2011. dec. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!