Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik sokat hiztatok....

Kismamák, akik sokat hiztatok. Hogy érzitek magatokat? Milyen a közérzetetek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ezzel kéne foglalkoznom,de annyira csúnyának érzem magam és ugy el vagyok szomorodva ez miatt. Amugy sem voltam vékony,72 kiló. Mostmár 85 vagyok,és szomorú! :(
2009. máj. 18. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
19 kg-t híztam a terhességem alatt.Igazi bálnának láttam magam,főleg akkor volt rossz érzésem,amikor együtt voltunk a férjemmel.De a szülés után nagyonszépen lementek a kilók.Az önbizalmam is visszajött:)
2009. máj. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 50-ről indultam és most vagyok 65. Azt mondják, hogy nem látszik rajtam, de azért zavar. Nagyon zavar! Azért szerintem ne szomorkodjunk, most az a lényeg, hogy a picik jól legyenek! :)
2009. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 27 hetes vagyok,és olyan 11-12 kilónál járok. Nem mondom,hogy örülök neki,de jól érzem magam,és a lényeg,hogy a párom szerint most szebb vagyok,mint voltam :)


JA,76 kg-ról indultam...

2009. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
második terhességemnél kb 71 kg-ról indultam és 98-100 kg-al mentem szülni...:S nagyon durva volt de állandóan zabáltam volna és amugy sem vagyok egy egyszerű alkatú hamar feljönnek a kilók sajnos.Most 76-ról indultam és 86 vagyok már lassan 10 hete mert diétáznom kell,de most nem érzem magam bálnának ,jóllehet máshogy oszlanak el a kilók,meg tudom ha megszülök akkor ha akarom hamar visszaállok az eredetire na meg aztán szeretném végre visszanyerni a régi 65 kg-os súlyomat...nem tudom hány hetes vagy,de ha nem szeretnél drasztikusan hizni ajánlom hogy hagyd el a kenyeret,tésztaféléket és a cukrot az étrendedből a babának sem fog ártani és lehet hogy te is jobban fogod érezni magad.Egyél sok gyümit meg zöldséget na azért néha lehet bűnözni is de csak módjával...én vagyok az élő példa hogy ki lehet birni főleg a baba érdekében bármit és meg lehet állni a rohamos hizásban még igy kismamaként is.üdv egy 33 hetes km
2009. máj. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

60 kilóval kezdtem, s 92-vel mentem szülni. 77-el mentem haza a kórházból, azóta egy dekát sem fogytam. 3 hós a babám, szopik. Mikor elkezdtem fogyózni, kevesebb lett a tejem.

Párom szüleim ismerősök nem mondják hogy meghíztam vagy valami, mind azt mondják majd ha abba hagytam a szoptatást fogyózhatok.

Az a gáz, ruhát nem kapok magamra, a régi ruháim térdég jönnek fel, 38-ast hordtam, most 46-os kell, s tisztára elasszonyosodtam, pedig ezelőtt mindig a legvagányabb legtrendibb rucikat vettem meg.

Most a kislányom az első, mindent megveszek neki, nekem meg van 3 nadrágom, 7 pólóm, s kész, nem is érdekel.

2009. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is 38as rucival kezdtem, most 44-46os kell:-((( Elég szarul érint szó se róla, de azzal biztatnak ha már nem szoptatok, akkor fogok fogyni. Vannak ilyen típusú nők, akiknek kell a felesleg, hogy legyen tejcsi. És most ez az első. Büszke vagyok a fél éves 8.5 kilós fiamra, aki belőlem lett és nőtt meg, egészséges vasgyúró. Próbálok még mindig szexin öltözni, a lábam csini még most is, szoknyát hordok, magassarkút, új frizut csináltattam, járok szoliba, lett műkörmöm. Ruhát inkább varratok, előnyöset, szexit, olcsót :-D

Elfogadtam, boldog vagyok.

2009. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!