Fiu vagy lany lett?

Figyelt kérdés
szeretnek egy kis felmerest vegezni, ugy hallottam, hogy nagy az eselye annak, ha a terhesseg alatt migrenes fajdalmak vannak akkor a baba lany, ha rosszul let, akkor fiu... azok az anyukak, akik szultek, vagy biztosra tudjak a babajuk nemet, nektek melyik volt?
2011. dec. 19. 19:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Félideig hánytam, fiam lett.

MOst még csak a 8. hétben vagyok, egész nap émelygek, de ritkán hányok (nem tudom melyik jobb:S)

Majd pár hónap múlva megírom, mi lesz:)

2011. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
rosszulléteim (hányás is) csak a kislányomnál voltak, migrén egyiknél sem, most kisfiú lesz. :)
2011. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Az 5-10 hét között szinte folyamatosan rosszul voltam, esténként már sírtam annyira kibírhatatlannak tűnt. Migrén nem, de azért fejfájás volt.

Lányom lett.


Nekem pont azt mondták az idősebbek, hogy "biztos lány, mert sokat vagy rosszul"

2011. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
sehol semmi rosszullét semmi migrén mindkettő fiú
2011. dec. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én sajnos alapból migrénes vagyok,így terhesen is volt,de rosszul nem voltam soha. Kislány lett.
2011. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Migrén nem volt, de brutális rosszullét a 20. hétig. Kislányt várunk. 35hkm
2011. dec. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én alapból migrénes vagyok. Viszont a terhességem alatt egyszer sem volt migrénem. De rosszullétem sem.

Kislányom van.

2011. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Adrika ***** válasza:

Én a fiamnál ájuldoztam,a kislányommal migrénes fejfájásaim voltak és szinte minden nap hánytam félidőig kb.

Tehát rám igaz!

Most 10 hetes kismama vagyok,állandó émelygéssel,nem tudom,mire számítsak,viszont találtam egy tesztet a neten,ami már a 6.héttől kimutatja a baba nemét-amint rátalálok újra.linkelem!

Boldog babavárást!

2011. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Adrika ***** válasza:
2011. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem abszolút nem fájt a fejem, főleg nem migrénesen, én csak fáradt voltam iszonyúan, de hányinger sem volt, semmi, lányom van. :)
2011. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!