Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Komáromi kismamik! Akiket a...

Adrika kérdése:

Komáromi kismamik! Akiket a terhesgondozó tart táppénzen. Milyen sűrűn mentek táppénzes papírért? 2 hetente, vagy havonta? Mert nekem a munkahelyen azt mondták, elég, ha havi 1-szer bemegyek érte és beviszem nekik.

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, bár én győri vagyok, nekem elég havonta mennem, mondd meg a terhesgondozóba, hogy havonta fogsz menni, mert havonta kérik tőled, nekem is 3hetet mondtak dec.elején, én meg közöltem, hogy akkor januárban találkozunk, akkor lesz vérvétel eredményem is, nem fogok 2hetente ide mászkálni... mondták, hogy oké. végülis nekik mindegy szerintem, ha havonta kell neked, akkor havonta menj, csak szólj nekik is.
2011. dec. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Dec.elején voltam benn,legközelebb jan.elején megyek,majd szólok,hogy ezután is így fogok!

Sógornőm is babát vár,őt a háziorvosa tartja állományba és nem hajlandó neki 3-4 hétre megírni a papírt,így kénytelen 2 hetente futkosni hozzá. :(

2011. dec. 21. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!