Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vizsgálatokat végeznek...

Milyen vizsgálatokat végeznek 37hét körül? Ultrahang, nst, stb?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert nekem ultrahangom 31hetesen volt utoljára.Azóta semmi csak vér és vizelet.

Ma voltam orvosnál,vártam hogy adjon beutalót ultrahangra meg nst-re de nem adott.Meg se vizsgált.Rá kérdeztem hogy nem e kéne vagy valami.Erre leoltott hogy ha ennyire értek hozzá akkor kezeljem magam.

Most mit csináljak? Lassan szülök és még azt sem tudom hogy fekszik a babom.Lepény és a méhszáj állapotáról ne is beszéljünk.Van valaki hasonló helyzetben?


37 hetes Kismami


2009. máj. 18. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Húh!Durva mint a pokróc a dokid!Nincs ott valaki értelmes méhész esetleg?Ilyen tájt már szoktak nézni méhszáj nyitottságot is.Nekem mindkét esetben volt 36 hetes uh is.36 héttől pedig nst!
2009. máj. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én még nem tartok ott, de úgy tudom, hogy a 36. héten van még UH! Milyen gáz dokid van...remélem ezért nem kér pénzt??? Én a helyedben kérnék tanácsot a védőnőtől. Nekem egyébként a kórházban a védőnő mindig időben szól, hogy mikor milyen vizsgálat jön, és mire kell kérni beutalót (többször Ő intézte nekem a beutalót is) De a nődokim is mindig figyelmeztet, hogy mikor mi jön...

29hetes kismama

2009. máj. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 37. héttől Nekem már hetente kétszer mennem kellett NST-re, UH-ra, és vérvételre, bár, Nekem magas volt a vérnyomásom, 140 körüli, úgyhogy folyamatosan ellenőriztek vérből is, nemcsak vizeletből májfunkcióra, fehérjére. Asszem normál esetben csak NST van, az is csak hetente.
2009. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 36. héten már volt nst és hüvelyváladékot vettek, akkor megnézte a doki a méhszájat is. 37. héten volt uh, vérvétel és onnan hetente egyszer nst a szülésznővel. Uh már csak akkor lesz nekem, ha nem jön időre a babó. Kitartás!!
2009. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 35. héttől hetente van ctg, azon a héten valami kenetet is vett, megállapította, hogy zárva a méhszáj. Ctg után mindig van vizelet teszt és vérnyomás mérés is. 38. hétre írt uh időpontot. Azutánra még semmit. Bár azt én sem tudom, hogy a lepényem hogy áll.

Érdekes milyen dög a dokid!

2009. máj. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!