Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok a kisbabám...

38 hetes vagyok a kisbabám buksija már rögzült de a hasam még nem szállt le! Ez azt jelenti, hogy túl fogom hordani? Mindenképpen le fog szállni a hasam?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
2 gyerek szültem úgy, hogy a baba feje már beékelődött, de a hasam egyáltalán nem szállt le. Nem előírás, hogy a pocaknak le kell szállnia szülés előtt. Túl is talán 1-2 napot hordtam, ami bőven belefér a számításokba!
2009. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem csak szinte az utolsó órákban szállt le. A védőnőm állandóan mondta hogy nem lesz még baba, mert nem látja a hasamon. Ehhez képest másnap mentünk szülni. :))))És napra pontosan jött, amikorra ki voltam írva.
2009. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!